Gra przez sieć :-) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lavo,
Po to pozostawiali swoje gg, żeby do nich pisać w tej sprawie ;p

A jakby co to i ja chętny na grę przez internet. W BG1, bardziej stawiając na RPG niż rąbankę. Zagrałbym sobie postacią, robioną na kolesia z Płomiennej Pięści
Fodro,
No i co mieliśmy się umawiać i co?? Wiedziałem że tak będzie
Courun Yauntyrr,
Może chętnych zainteresuje cała liga - klik.
Dinagon,
Witam.

Nie jestem początkującym graczem, jeszcze nie grałem przez sieć. Bardzo chętnie z kimś zagram. JBC. piszcie na gg: 921275. Mam nadzieje, że się naucze.
Nie mam żadnych modów, ale ToB. Zawsze gram magiem albo złodziejem.
Fodro,
Ja mogę zagrać łucznikiem albo magiem jak kto chce
Drizzt's,
Witam jeśli ktoś jest chętny do gry żeby przejść całą to zapraszam mam wewn. ip więc gram przez hamachi dziś około 16;00 będę grał! server założyłem na hamachi pisać na gg gram bg 1 z ozwm i jeszcze może ntotsc ale to jest do dyskusji !

Szukam raczej osób które chociaż raz przeszli i ich charakter w grze jest neutralny lub wyżej aż do chaotycznego dobrego Nie GRAM z osobami które mają char. zły to nie moja liga wszystkich chętnych na super przygodę zapraszam do gry :)

Ps:gram zawsze multi-postacią mag-woj
Ps2: potem jeśli będą chętni to może bg2 z tronem
Decado,
no siemanko
jest ktoś jeszcze chętny do gry przez neta w BD 2?
Tak się pytam bo nie mam co robić w domu a znalazłem starego dobrego Baldurs gate to bym sobie pograł z kimś
dajcie znać jak coś tutaj
Gość_Guest*,
ahh... zagrajcie sobie z kumplem tak jak ja gram. On mag ja czarodziej. Wtedy to jest jazda wyszlismy z athatlii majac 20lv


pozdrawiam
Gość_Zygi*,
Witam.
Chetnie zagram z kims w bg2 przez siec.posiadam wszystkie mody/wiec wersja mi obojetna( zaisntaluje jeszcze raz gre albo odinstaluje mody jak potrzeba) -- preferencje gry to:mag/zlodz,woj/mag,mag.
prosze o kontakt na gg 1780706.
Yale'mallis,
Ja byłbym chętny na przyjacielski pojedynek, ale na całą grę nie.
LIRAEL,
heh no ja miałem taki problem że zrobiłem sesje z hasłem a i tak mi się chciało 2 gosci podłaczyć...skąd oni moje hasło znali?????ale z chęcią bym pograł z kimś przez sieć
Ornikiel,
Pamiętajcie o wyłączeniu firewalii i sprawdźcie czy nie macie firewalla na sieci. Takiego co to do admina trzeba pisać by wa wyłączył. Musicie też posiadać takie same dodatki i pache pewnie też. To może stanowić problem.
Ziemniak20,
Znacie może jakieś powody, dla których nie można dołączyć do sesji gry? Za każdym razem nie mogę się połączyć. Uprzedzam, że hoster ma zew. ip, a przy połączeniu ustawiłem na ip. Z gory dzieki za kazda pomoc.
Yale'mallis,
Próbowaliśmy przez hamachi. Ja mam neostradę to ip jest chyba zewnętrzne. Czy mógłby ktoś krok po kroku napisać jak zacząć grę??
Ornikiel,

Użytkownik Yale'mallis dnia Jan 13 2007, 11:49 AM napisał

Próbowałem ostatnio z kolegą prze sieć zagrać i żaden z nas nie mógł dołączyć do sesji. Jak to się robi???

[post="52720"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Może obydwaj macie Lokalne IP. Jeśli tak to trzeba stawiać przez Hamahi.
Ale uwaga jeśli gracie z TDD to róbcie hasło na sesje bo będą się wam wbijać ludzie.
Ra przyczepił się do nas szwab i nie cholery nie chciał pójść. Z 15min mu tłumaczyłem że gramy tylko we 3 z kumplami i to z godzinę max. A on tylko bitte i bitte. Głupi szwab. A wtedy trza czekać aż ten nie proszony gość wyjdzie sam, a jak będzie złośliwy to wam sesje popsuje.
Yale'mallis,
Próbowałem ostatnio z kolegą prze sieć zagrać i żaden z nas nie mógł dołączyć do sesji. Jak to się robi???
Sevirr DeRaven,
Też mogę zagrać w Baldura przez neta. Moje gg: 5629028.
Smoon Lodowe Serce,

Użytkownik Osa dnia Jul 19 2006, 04:55 PM napisał

Cechy mojego kawalera:

Siła: 18/46
Zręczność: 18
Kondycja: 18
Inteligencja: 10
Mądrość: 15
Charyzma: 18

Więc raczej da się dobrze wylosować

[post="46281"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Mój Kawaler miał jeszczę mądrość 18 i inteligencję 14.

PS. Mogę zagrać sieciowo. Moje gg: 8244366.
Orish Shanlen,
No tutaj raczej chętnych nie znajdziesz
Ale popytaj na forum Children of Bhaal, tam na pewno ktoś będzie chętny.
Pleśniaczek666,
Jakim gracie połączeniem w BG2 trąbalu?
Wczytywanie...