Znalazlem wejscie do piwnicy magnatow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Wikoxx10*,
Pierwsze drzwi da się zbugować klikając przycisk z tym znaczkiem ~. Cyk i jesteś potem chrząszcz x3 by wyjść zza drugie drzwi wejść za drugie drzwi i wyjść z piwnicy (Od środka się nie bugują)
psychozof,
Oczywiście, że chrząszczem, prawie wszędzie się można wcisnąć. Co ciekawe pod drzwiami prowadzącymi do miecza łatwo jest przejść a pod następnymi już bardzo trudno.
Jedna 'Zamiana w Chrząszcza' nie wystarczy, aby wyjść z tym mieczem potrzebny jest drugi zwój lub teleportacja w późniejszych rozdziałach.
Jeździec Apokalipsy,
Co do tego miejsca to w podstawce nawet tam nie byłem. Dopiero w MT. Myślałem że własnie ten mod dodał to miejsce. Widać nie wszystko wiem jeszcze o tej cudownej grze.
Gość_Xardas*,
Weszedłem tam i nawt ciekawie i leżał tam ten miecz xD Pozdrawiam
Tyrael,
Żeby tam przejść polecam zamienić się w chrzcząszcza
  • Blackguard_1024.jpg
Gość_Guest*,
RACJA !! JEST TAM TE KRWAWE OSTRZE !!
Gość_Guest*,
można wejść na początku wystarczy tylko zwój przemiany podchodzisz do drzwi zamieniasz się w stwora i puzniej w beziego jak na początku nie wyjdze sprubuj drugi raz
matill,
Nie możesz wejść do pomieszczenia z mieczem na samym początku gry, ponieważ drzwi nie da się otworzyć wytrychem, a klucz ma Gomez nieśmiertelny do szóstego rozdziału. Taki trick na początku to tylko z kodami.
Asgeroth,
chodzi o piwnice z zapasami na lewo od miejsca, gdzie Skorpion trenuje Strazników... To chyba o tę wneke chodzi...
EmWuj,
w tej piwnicy sa tylko drzwi... ktore wytrychem nie idzie otworzyc... dobrze mowie ?
Wojownik ADANOSA,
Ja tam nic nie znalazłem( grałem oki. roku temu ale wiedziałem już o nim dawno) tam też jest fajne miejsce na skrytkę przed wkurzonymi gośćmi żeby odnowić zdrowie:))
halogen17,
jest tam tez wejscie od srodka zamku
klucz ma gomez
wjescie jest za ciwiczacymi straznikami kolo wiezy
Gość_Totchli*,
Tutaj daje zalącznik do screena



KROWOM MÓWIMY: NIE!
Raphagorn,
Dałbyś może screena z tą dziurą, bo tak to trudno się zorientować ( jakby co to żeby zrobić screena to wciskasz Print Screen, wklejasz do Painta i zaznaczasz tą dziurę [choćby i ołówkiem]).
Gość_Totchli*,
Szukajcie sporej drewnianej chaty w starym obozie przy murze wewnetrznego pierscienia. Gdy juz ja namierzycie i zobaczycie przy niej wysunieta czesc muru to wystarczy ze wskoczycie na dach chaty i zlapiecie krawedz muru w dziurze. W piwnicy znajdziecie tylko pare strzal i miecz ale za to jaki! ;] krwawe ostrze-85 ataku ;] Ten trick mozna odwalic juz na samym poczatku gry!
Wczytywanie...