Mało forsy. mało... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Cielson,
ja tak wstąpiłem do gildii zabójców, bo to było uznane za morderstwo. Spaśny sposób jak dla mnie:
nie musisz mordować niewinnych kloszardów, żeby wstąpić do bractwa.
DooM,
o tym akutar nie wiedzialem pewnie ciekawi cie jak dokonalem zgniecenia szarego ksiazeciecieiciecia przy 7 lvl'u i mieczyku 10dmg. otosz mialem wysoki poziom blade'sow i gdy uzylem ataku spadajacych broni (przeciwnika) na podloge podnioslem je i ksiazecie walczylo piesciami nie ma to jak ukrasc komus sprzet w czasie walki :]
Ark,
Oooo to dzięki że mi powiedziałeś Dopiero od kilku dni sie zaczynam bawić w alchemika i widze dopiero 2 składniki... Thx Cielson...



Dodane po chwili:


Jeśli wykonasz quest dla Gray Prince'a to podczas "walki" z nim poprostu nic nie zrobi... Nie będzie chciał walczyć... Jeśli z nim porozmawiasz na arenie (po wykonaniu owego questa) to poprosi Cię żebyś go zabił...
Cielson,
Ark no co Ty! nie mów że sprzedajesz wampire dusty... Mi też to bractwo zaproponowało ale
wybuchnąłem serdecznym śmiechem... Z v.dust masz potiony na niewidzialność i restore mana ...
Ark,
Ja znam inny sposób ale to trzeba należeć do jakiegoś bractwa które tępi wampiry... W każdym razie jak wykonasz quest u nich to za każde Vampire Dust dostajesz 250... Swoją drogą na arenie to już Grand Championem jestem i już nie dostaje tyle kasy co wcześniej...
Cielson,
idź do talos plaza district wciśnij tabulator, włącz szczegółową mapę, przesuwaj kursorem po
kwadracikach i szukaj napisu dorian`s house...
Seeker II,
Gdzie dokładnie są drzwi do domu Doriana, czy są zablokowane i jaki napis się wyświetla gdy przed nimi staje?
Cielson,
niestety, była kiedyś w Kvatchu ale ktoś wpadł na destrukcyjne myśli, otworzył oblivion`ową bramę,
i zrównał miasto z ziemią... "po co mieć dwie areny, wystarczy jedna, lepiej zniszczyć i podpalić..."
heh no chamstwo i hołota dosłownie !
DooM,
łatwym sposobem jest takze walka na arenie ... ja zarobilem 5k przyczym meczylem sie tylko przy 2 walkach (przypomne ze mialem wtedy 7lvl), a i mam pytanie, czy arena jest tylko w imperial city czy w innych miastach tez sa areny ? z gory dzieki
Jakób,
Więc jest taki sposób... idź do Talos Plaza District w Imperial City. Wejdź do domu Doriana (Drzwi na lewo). Daj mu jak najwięcej łapówki, później idź na drugie pietro, otwórz drzwi do sypialni. Wróć do Doriana, zaatakuj go -RAZ- wejdź do tego pomieszczenia, o którym wczesniej pisalem (sypialnia). Zabij go i zbieraj z ciala tyle, ile trzeba. Septimy sa nie skończone, a ich ilość zależy od łapówki, którą wręczyłeś Dorianowi.
Cielson,
aha...takie sofixy...thx ;]
Ekhtelion,
Ja w Obka nie grałem ale napisałem (prztełumaczyłem) troche artów do niego. I o ile pamiętam to sponsorwanie polega na tym, że ty bulisz kase a sklepikarz dzięki temu za jakiś czas będzie miał więcej golda na stanie.
Cielson,
Ja na Oblivionie się nachapałem: wbijałem, zdzierałem TYLKO buty deadryczne z wrogów
(najmniej ważą) i zasuwałem do takiej jednej typiary w Imperial City co ma 1200 golda do sprzedaży,
sprzedaje tarcze bodajże...

Ciekawy jestem na czym polega "sponsorowanie" sklepów...ktoś wie?
Seeker II,
Czy zna ktoś szybki i wmiare łatwy sposób na zarabianie kasy?
Wczytywanie...