Zaklinanie i łapanie dusz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Anna*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik morwin dnia poniedziałek, 3 lipca 2006, 19:26 napisał

Need help. Gram od dwóch dni w Morrowinda i za cholerę nie mam pojęcia jak w daedrycznym toporze mogę zakląć jakieś dodatkowe efekty.

Po 1. Jak sie do cholery łapie te dusze? xD
Po 2. Jak sie zaklina przedmioty i co jest do tego potrzebne?

Z góry dzięki za pomoc.
matill,
Przydatna w łapaniu dusz jest Gwiazda Azury, możesz w nią łapać każdą duszę i można z niego korzystać w nieskończoność (po złapaniu duszy i zaklęciu w przedmiocie Gwiazda nie znika możesz korzystać z niej dalej. Znajduje się w dolnym prawym rogu Morrowind.
Deunan,
Ucz się czarów. Tylko dzięki jakiemuś posiadanemu czarowi możesz nadać taki a taki atrybut. Dajmy na to masz czar premii do współczynnika - za pomocą duszy takiego złotego bóstwa/lunatyka w wielkim (ogromnym? nazwy mi się plączą, żółtym w każdym razie) krysztale możesz na stałe nadać broni/zbroi/innym elementom odzienia dodać na stałe premię do siły.
Mój sposób, lekko kłopotliwy ale skuteczny, zaklinałam na stałe we wspaniałych koszulach, spodniach, spódnicach, pasach, amuletach i pierścieniach premię do siły losowo od 1 do 27 (zdaje się) i zakładając/zdejmując przedmiot, czekałam aż wypadnie odpowiednia liczba. Dawało to i siłę fizyczną i udźwig. Ta, ta, pójście na łatwiznę =p
Gość_morwin*,
Okej, dowiedziałem sie jak sie to robi. Ale mam jeszcze jedno pytanko. Z efektów mam do wyboru tylko Wylecznie z choroby, w jaki sposób mogę zdobyć inne?
Gość_morwin*,
Need help. Gram od dwóch dni w Morrowinda i za cholerę nie mam pojęcia jak w daedrycznym toporze mogę zakląć jakieś dodatkowe efekty.

Po 1. Jak sie do cholery łapie te dusze? xD
Po 2. Jak sie zaklina przedmioty i co jest do tego potrzebne?

Z góry dzięki za pomoc.
Wczytywanie...