Koszmary senne. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

ankaskakanka,
Ja rzadko pamietam co mi się śniło :O
sarjewsky,
Hm... A może warto byłoby się doradzić w tej kwestii znajomych? Według mnie jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie...
karmelowa41,
Mnie na szczęście koszmary bardzo rzadko męczą.
wojtaszek78,
Ja na szczęście nie mniewam koszmarów...
Adeptus Gedeon,
Symptom dojrzewania - często śni mi się moja podstawówka i ja jako jej uczeń. Kiedyś to były sny na zasadzie "Eeeee, czemu jestem w podstawówce, skończyłem dobre studia, mam pracę, mam ważniejsze sprawy niż to szczeniactwo!". Ostatnimi czasy przerodziły się w sny "Ojej, znowu jestem w podstawówce, to cud, Bogu dzięki, uciekłem od pracy i tych wszystkich strasznych rzeczy"

A tak na serio, niedawno miałem ciekawy sen. Otóż w tym śnie miałem jakieś moce - niezbyt wielkie, coś w stylu strzelania iskrami z palców. Przechadzałem się po ulicy i natrafiłem na dwóch starszych panów, którzy z jakiegoś powodu mieli mi to za złe i chcieli mnie zabić. Jeden z nich zaatakował nożem do cięcia kartonu, coś w tym stylu: https://www.google.pl/...A..i&w=640
(tylko bez takiej ładnej rączki, końcówka była po prostu owinięta w taśmę klejącą - kiedyś, w czasie wakacyjnej pracy na magazynie w fabryce takiego używałem). Zacząłem się z nim szamotać i wyrywać mu ten nóż, w pewnej chwili sobie uświadomiłem "e, to sen, przecież mogę się obudzić", na co napastnik odpowiedział "Nie obudzisz się". No i się obudziłem. Byłem w swojej sypialni, po ciemku, czułem, że mam coś w dłoni. Otworzyłem ją, a tam był ten nóż. Po chwili się obudziłem naprawdę i oczywiście żadnego noża nie było.
mozzil,
Ja co noc mam jakieś chore sny ale nie wiem z czym to się wiąże
deryt22,
Ja mam czesto koszmary zwiazane ze śmiercią. Moją śmiercią. Spadam z okna i ginę, albo w przepaść, albo z mostu, albo jakaś katastrofa itp. Co to może oznaczać?
Lionel,
Nie, nigdy! Kocham ją!
Jezid,
Czy nie czas zmienić pracę?
Lionel,
Mnie już się śni praca, więc sezon się zaczął! Gińcie księgowe!
Korux,
Raz mi się śniło coś tak... dziwnego i smutnego:

znalazłam się wraz z moją mamą w sklepie rybnym, w którego okolicach grasował seryjny morderca. Nagle znalazł się przed nami, zapędził w kąt pomieszczenia i podszedł do nas ze skalpelem w ręku. Wiedziałam, że już nic nie zrobię, więc po prostu ustawiłam się przed moją matką i... obudziłam się...
kacperro1,
Mi się non stop śni, że mnie ktoś morduje... ale i tak chyba najgorsze są takie prawdopodobne scenariusze, które wyglądają jakby działy się naprawdę. Jak sie czegoś bardzo obawiam to później mi się śni, że się ziściło
kalarepa150,
Ja tez mam często koszmary, budzę się spocona, spróbujcie postawiać kryształy soli himalajskiej przed snem, ona wyciągnie złą energię
Marta9112,
odkąd biorę zyrtec mam koszmary senne
krzyslewy,
Dzisiaj śnił mi się koniec świata. W 2038 roku. Wpisuję ten rok w google, a tu faktycznie ma być jakaś globalna awaria
Lionel,
Mam takie szczęście (a może nieszczęście?), że z rzadka pamiętam jakikolwiek sen, więc tym bardziej koszmary senne nie stanowią dla mnie problemu. oczywiście miewam je, ale zaraz po przebudzeniu o nich zapominam, więc strachu wielkiego nie ma.
Niestety, działa to także w drugą stronę i marzeń sennych też nie pamiętam. Może też dlatego jestem takim twardym realistą i prowadzę fundację "Zniszcz moje marzenie".
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Miałem dziś koszmar, że mi się włosy (mam długie) zrobiły szare z rudoczerwonymi pasemkami (fajnie no nie? ) i mnie za to powieśili .
W
S
P
A
N
I
A
Ł
E
!
!
!

[Dodano po 2 minutach]

Witkulu drogi, prawe są twe słowa!
Wiktul,
Hah, paaanie... Rozmawiasz pan z Wiktulem, on zna rzeczy
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
OOOOOOOOOOO KU**A SPAWACZA WYGRZEBAŁEŚ?!?!?!?!?!
Niektóre ich teksty znam na pamięć i myśle sobie, że nikt ich nie zna, a tu nagle prosze.
Oj tam, oj tam nie jestem świrem, po prostu się zdziwiłem.
Wiktul,
To straszne

Akurat nie mój koszmar, ale dobry - bratu śniło się, że uciekał nago przez bezkresne pole, ścigany przez stado gigantycznych parówek.
Wczytywanie...