Problem z Portretami i niektorymi teksturami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hawkwood,

Użytkownik Twinsen dnia Jul 2 2006, 08:35 PM napisał

zauwazylem ze niektore z portretow do wyboru sa poprostu biale.



Się zdarza... coś mi się wydaje, że mogą to być pewne problemy z portretami robionymi pod CEP-a, które nie wchodzą w normalnej grze i większości modów. Podobnie z akcesoriami pochodzącymi z CEP-a. Są niewidzialne i nic na to nie poradzisz...
Gość_Twinsen*,
No dobra wielkie dzieki za pomoc :] sprobuje. A powiedz mi jeszcze czy jezeli mam dodatek HoTu to bede mial mozliwosc awansowania w Mistycznego Lucznika? czy musze miec poprzedni dodatek??
Ekhtelion,
W ten sposób nic nie wykombinujesz. Masz jakiś błąd graficzny przy samym wyświetlaniu portretów (a nie, że ich nie masz w grze) i najprawdopodobniej naprawisz to updateując stery.

www.ati.com
Gość_Twinsen*,
No wlasnie nie, dalej mam takie same sterowniki do Radeona. W jakim folderze sa zapisane twarze? Lub inaczej tekstury glow to moze zobacze czy mam tam cos?
Ekhtelion,
A sterowniki zmieniałeś?
Gość_Twinsen*,
Reinstalowalem juz chyba 4 razy ;/ a mysle ze nie jest to wina karty graficznej gdyz mam niektore twarze i jakas polowe portretow. A gra chodzi plynnie. Myslalem ze istnieje jakas latka, czy tylko ja mam taki problem? Dziwne. Poprzednio gdy gralem wszystko bylo ok. Dopiero od pewnego czasu zrobilo mi sie cos takiego a sterowniki mam takie same.
Ekhtelion,
Sterowniki do grafiki? Reinstalka gry?
Gość_Twinsen*,
Po zainstalowaniu gry, spatchowalem ja, gra chodzi bardzo plynnie i wszystko wydawalo sie ok. Jednak podczas tworzenia postaci zauwazylem ze niektore z portretow do wyboru sa poprostu biale. A co gorsza podczas wyboru wygladu postaci, brakuje rowniez niektorych twarzyczek oraz ubran. Nie mam pojecia co mam zrobic. Czy mial juz moze ktos podobny problem? Jesli tak to prosze bardzo o odpowiedz. Gdyz ciezko jest mi walczyc z przeciwnikiem ktorego nie widze
Wczytywanie...