kamień ogniskujący - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jugg,
ehh wyłazisz z obozu sekty idziesz ciągle przy ścianie (nie przy wodospadzie) aż dojdziesz do momentu gdzie będziesz musiał skręcić by wejść wyżej. Idziesz wyżej ciągle na przód i szukasz obłąkanego ludzia stojącego nieopodal kamiennego piedestału. Jeżeli nie masz ani piedestału ani obłąkanego ludzia to znaczy że wyjechał do Kalifornii a piedestał zabrał ze sobą dla towarzystwa i odbierzesz mu kamień dopiero po rozwaleniu bariery lol o.O
Sosna,
Z tamego miejsca nigdy mi się nie dało zsunąć, ale kawałek dalej nieopodal bramy, już tak
Kiyuku,
Ten ołtarzyk jest nad ,,jaskinią" Y'beriona(jeśli obojętne jest ci stracenie kilku pkt życia to po zadaniu
zsuń się po klifie i wylądujesz dokładnie na dziedzińcu świątynnym)
Sosna,
Też to miałem za pierwszym razem
Trudno się mapą posługiwać, więc jak dojdziesz na szczyt klifu, to idź ciągle przy jego brzegu, to z pewnością znajdziesz ołtarzyk... i Nyrasa
ana xD,
nie moge znaleźć ani jakiegos ołtarzyka gdzie niby miał byc ten kamien ale i tak zabrał go ten Nyras to jeszcze tego nyrasa (co ma ten zwalony kamień) nie ma! albo mam jakis bug czy co albo po prostu musze latac po całym lesie i pewnie i tak go nie znajde błagam niech mi ktoś powie gdzie dokładnie jest Nyras!!!
Dany,
Wychodzisz z obozu na bagnach standardową drogą, trzymasz się prawej strony drogi. W pewnym momencie górki się urwą i będziesz mógł iść w prawo. Idziesz w prawo, a następnie jak będziesz mógł to znowu w prawo. Będziesz szedł z powrotem w tym kierunku co obóz na bagnach, ale po drugiej stronie wody, po skarpie. Tam miniesz dużo ścierwojadów i spotkasz gościa, który ma kamień.
Xingu,
Kamień jest niedaleko obozu sekty, wychodzi się z niej i tam gdzieś jest wejście na wzniesienie, pokonujesz kilka wilków opętanego strażnika i zanosisz wieści Y'berion'owi. Cała filozofia. A jak dalej nie wiesz gdzie to miejsce jest to porównaj skrawek mapki z mapą całej górniczej doliny i szukaj na pełnej mapie miejsca podobnego do tego skrawka (ja sobie tak poradziłem ;])
Ranger,
Bo pokazuje gdzie kamienie były kiedyś a nie gdzie są...
Ten dla Y'beriona ma chyba ten wojownik którego trzeba pokonać(ale głowy nie dam bo już wiele czasu minęło odkąd grałem). No i co za problem iść zgodnie z mapą? Nawet twórcy umieścili ci strzałeczkę w którą stronę patrzysz...
marcineczek22,
ale ona jest mało dokładna
sarion,
Dostajesz mapę jak dojść do kamienia ogniskującego od Y'Berion.
Raphagorn,
Ok. Właśnie mam zamiar zainstalować G1 i Diccurica, ale dla twojej przyjemności (i kolejnego postu dla mnie ) najpierw zagram w G1 bez tego moda, i, z pomocą kodów bo już mi sie nie chce tego robić normalnie zrobię screena tego kamienia (a jak mi się będzie chciało to zrobię screeny nawet wszystkich kamieni ).
marcineczek22,
daj scereena
marcineczek22,
tego dla mistrza sekty tego co mieszka w świątyni
halogen17,
powiedz dokladnie ktorego kamienia nie mozesz znalesc
jest ich 5

KROWOM STOP!
marcineczek22,
nie mogę znaleźć kamienia ogniskującego
możecie mi pomóc??
Wczytywanie...