Opcja "wait". - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Cielson,
i wąsy wtedy szybciej rosną
Gość_Guest*,
czekanie regeneruje bagrze życie i manę
Seeker II,
Serdeczne dzięki!!!
Jakób,
Powiem tak: odpoczynek to troche co innego niż czekanie. Podczas odpoczynku regeneruje ci się mana, życie i kondycja, oraz tylko przy odpoczynku możesz zdobyć level. Przy czekaniu natomiast regeneruje się tylko kondycja.

Czekać nie możesz także jeśli w pobliżu czają się wrogowie.
Cielson,
wciśnij "t" na swojej klawiaturze i już powinieneś wszystko wiedzieć, proponuje Ci też po zainstalowaniu
nowej gry wchodzić w opcje, ustawienia klawiszy, grafiki itd...nawet nie wiesz jak to ułatwia życie ;]

(nie wszędzie można odpoczywać, np w takich domach innych osób... wiem że to głupota, powinno być
jak w prawdziwym życiu - dzwonisz, drzwi się otwierają, mijasz zaskoczonego typka i wykładasz sie
na jego kanapie odpalając papieroska ... ;] )
Seeker II,
Na początek powiem że Oblivion jest pierwaszą grą w jaką grałem z seri The Elder of Scrolls i nie jestem w tym za bardzo obeznany. Tak więc w jakiejś solucji do qesta czytałem o tej opcji, dzięki niej czekać pare godzin w jednym miejscu. Tak jakby spać bez łóżka. Moje pierwsze pytanie brzmi czy jest taka opcja? Drugie, jak jej użyć?

PS: Jeśli był taki temat albo jest to gdzieś na stronie to sorry i proszę o podanie linków do tego tematu.
Wczytywanie...