Bohaterowie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

czassi,
Dark Elf jest najlepszy, najlepsze skille oraz wiele możliwości rozwoju.
legnar kedwyr,
ja chodzę wampirzycą . Mam ponad 400 punktów życia i jestem przy goblinach
Obserwator,
Mi do gustu przypadły najbardziej Wampirzyca i Demoniczna wiedźma.Wampirką fajnie się gra.Po prostu kocham tą postać.Ma podwójną naturę i ciekawe wampirze umiejętności .Demoniczna wiedźma jest równiez ciekawa jak wampirka.Nie ma to jak widok uciekających przed Tobą wieśniaków w jakimkolwiek miescie by się nie zjawiła .
krew_na_scianie,
Nie grałam każdą postacią, ale dobrze wspominam, gdy grałam magiem bitewnym. Te wszystkie jego czary były na prawdę świetną sprawą i dzięki temu dało się ułożyć niezłe układy. Przez chwilę grałam serafią i wybitnie nie spodobała mi się. Baardzo powoli się ona rozwijała, słaby miała atak (tym bardziej, że jestem dość konserwatywna i lubię, gdy moi bohaterowie walczą mieczem). Aktualnie gram wampirzycą i jestem zachwycona jej atakami, zwłaszcza kiedy jest wampirem. Ale nie potrafię ułożyć nią żadnego sensownego układu..
Dwie Twarze,
Ja grałem demoniczną wiedźmą oraz wampirzycą i chyba przy nich zostanę
pesteczka,

Użytkownik Piotrek dnia pon, 26 cze 2006 - 23:02 napisał

Nurtuje mnie takie pytanko:
Którym z sześciu herosów gra się wam najlepiej? Ja wybrałem Dark Elfa i chodzę z mieczem, tanim pancerzem i hełmem dla owej rasy.

--------------------


[post="45464"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Do tej pory przeszłam raz grę jako Wamirzyca . Nie było źle, szczególnie w postaci wampira - wystarczały gołe łapki. Teraz próbuję Serafią - dwa miecze serejskie (wymieniam tylko pierścienie na silniejsze) i Tańczące Ostrza na wysokim poziomie. Nieraz nawet nie muszę machać mieczami - sama aura walczy za mnie
Jedi,
Gladiator z toporem dwuręcznym cały czas nawalam pięścią bogów (czy jakoś tak) i zadaje ogromne obrażenia.
Gość_Guest*,
A ja się nie zgadzam demoniczna wiedźma rulez fakt małe hity ale zajedobrego speeda piekielny dysk chór piekieł i kozaczysz ;p
SaintMaster,
Zdecydowanie gra się najlepiej Gladiatorem. Znaleźć dobry zestaw(lookiego i Reginy) i rządzisz
Orcownik,

Użytkownik Rincewind dnia wto, 27 cze 2006 - 07:37 napisał

I nim się gra właśnie najłatwiej. Ba, jak opanujesz umiejętność Bitewnej Mgły (battle fog), to gra się po prostu robi nudna. Chodzisz i tłuczesz, a nic nie jest cię w stanie zatrzymać, ot co .

[post="45479"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




"Pożeracz Dusz" (takie 2 duchy złapane ręką) jest o wiele leprzy, z każdym zabitym przeciwnikiem wraca ci część zdrowia.
Zeal,
dark elf lub battle mage
KissU,
A ja gram sobie serafią . na dwa miecze wcale nie jest taka zła oczywiście nie wiem jak sie gra innymi postaciami lecz serafii narazie od pewnego czasu nikt mnie nie rozwalił . ale z tych wszystkich podobają mi sie jeszcze wiedźma demoniczna i mag bitewny
Keldorn,
Ja gram gladiatorem z dwoma toporami bo są najlepsze.
Evil Tim,
[quote name='Archol' date='Feb 16 2007, 01:58 PM']
A ja najbardziej lubię gladiatora, nie ma to jak siekać wrogów dwoma toporami . A ponieważ zawsze gram tankerem więc i tutaj nie mogło być inaczej
Święta racja, nie ma to jak rozpłatac wroga dwoma toporami
Archol,
A ja najbardziej lubię gladiatora, nie ma to jak siekać wrogów dwoma toporami . A ponieważ zawsze gram tankerem więc i tutaj nie mogło być inaczej .
Seru,
Dla mnie najwajniejsze postacie to : dark elf i wampiress i battle mage


Auć...
Tokar,
Reszta dostępa jest po zainstalowaniu dodatku Sacred: Podziemia
Piotrek,
Na początku strony o Sacred jest osiem postaci, a ja mam w grze sześć. Czym to jest spowodowane?

---------------------

Rincewind,
I nim się gra właśnie najłatwiej. Ba, jak opanujesz umiejętność Bitewnej Mgły (battle fog), to gra się po prostu robi nudna. Chodzisz i tłuczesz, a nic nie jest cię w stanie zatrzymać, ot co .
Piotrek,
Nurtuje mnie takie pytanko:
Którym z sześciu herosów gra się wam najlepiej? Ja wybrałem Dark Elfa i chodzę z mieczem, tanim pancerzem i hełmem dla owej rasy.

--------------------

Wczytywanie...