Wyrzucanie broni przez postać - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jakób,
Jeśli ktoś cię mocno j*bnie to jest właśnie szansa na to że tarcza i sikiera (to się topór zwie, sikierą to możesz rąbać drewniko na zimę ) ci wyleci, ale nie przejmuj sie, z większym poziomem będzie rzadzej wylatywać tobie, a częściej przeciwnikom.

Żeby naprawiać musisz mieć Hammer - po prostu otwierasz ekwipunek i naciskasz na młotek. Wyskakuje ci okienko z uszkodzonym ekwipunkiem a ty naciskasz na to co chcesz naprawić. Chyba nie muszę mówić że jeśli masz słabe Płatnerstwo (Armorer) to ciężko ci będzie coś naprawić. A jeśli nie masz tej umiejętności dobrze rozwiniętej to idz do jakiegoś kowala i w okienku rozmowy na dole wciśnij taką ikonkę "młot uderzający w kowadło" (chyba taka, nie pamiętam, ale na pewno poznasz ).
Gość_Guest*,
nie wiem moze chodzi o to ze jak walczysz i ktos cie zdzieli mlotem badz toporem wazacymi ok 50kg to kazdy raczej upuscil by te przedmioty :]
eDdy,
Hey mam maly problem czyli ( jak walcze z kim to nagle moja postac wyzuca sikiere i tarcze i zostaje z golywymi rekoma i nie wiem od czego to zalezy )
nie wiem czy mam naprawic te moje rzezczy jesli tak to jak ???
a jak to nie to to sam nie wiem
POTRZEBUJE POMOCY

Post do poprawki.
Wczytywanie...