Savage Worlds - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Amral,
Znam. Grałem i jakiś zastrzeżeń nie mam choć wolę "inne mechaniki". System dość mocno bazuje na tym z Deadlands ale jest znacznie uproszczony. Zdecydowanie godny polecenia osobom, które zaczynają swoje przygody z RPG, jako gracze. Dla początkujących MG jest za trudny ze względu na to, że nie ma opisanego jakiegoś świata na którym można by się wesprzeć. Uproszczenie przydaje się dla kogoś kto lubi prowadzić sesje z minimalnym rzucaniem kostek. Ja osobiście lubię sobie poturlać więc wolę rozbudowane zasady mechaniczne.

Faktem jest, że warto spróbować
Gość_JPCannon*,
Aktualnie staramy się promować Savage Worlds w Polsce ze zdwojoną siłą, także miło, że ktoś tu wspomniał o tym systemie Osobiście uważam, że to genialna mechanika, z masą darmowych materiałów, pozwalająca bawić się we wszystko co Ci wyobraźnia podsunie. Sam prowadzę na niej sesje, gry planszowe, bitewne rozgrywki, a wszystko to w dowolnym klimaci. Elastyczność i ogrom możliwości. Po prostu genialny system Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do spróbowania. W sklepie cdp.pl elektronicznej dystyrubcji, podręczniki są nawet za 6zł Kto zna tańszy, tak rozbudowany i w pełni po polsku system na naszym rynku? Aż żal nie spróbować!

JPCannon
Amrors,
Nie widziałem tematu na temat gry Savage Worlds (Brawurowe światy). Łatwo można zauważyć wszędzie wciskające się w oczy "Brawurowo i grywalnie". Tak krótko mówiąc to : Savage Worlds jest to system rpg pozwalający tworzyć przygody do dowolnego uniwersum. Zrezygnowano tu z tysiąca tabelek i innych szczegółów. Mechanika jest prosta i szybka. W kilka minut można stworzyć bohatera i npc. W podręczniku znajduję się wiele ciekawych dodatkowych zasad np.: prowadzenie dużych bitew. Na chwilę obecną zagrałem kilka razy i system sprawdził się wyśmienicie. http://wydawnictwogra...%20Probna.pdf- Tutaj link do całkowicie legalnego i darmowego "dema" systemu.
Widzieliście podręcznik? Graliście? Jakieś opinie?
Serdecznie zapraszam do dyskusji

Czy naprawdę nikt nie słyszał o tym wspaniałym systemie?
Wczytywanie...