Kapliczka jakiejs babki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_SOWA@*,
nie sprzedawajcie tej gwiazdy bo jest potrzebna do głównego wątku
Cielson,
no problemo senior ;]
DooM,
prrr no to czeka mnie meczarnia. no ale nic jakos sobie poradze 3maj sie i thX za wszystkie przydatne informacje.
Cielson,
No to rzeczywiście...teraz spojrzałem na wojownika i nieciekawie to wygląda (jeśli chodzi o szybkie
nabijanie leveli)...

ale można wojownikiem rzucać czary? bo jeśli tak to summonuj i nabijaj blade`a/blunt`a/hand to hand`y
atletiksa no to pewnie sam wiesz - do oporu pływaj i biegaj
z armorerem jest lepiej, ja do 50 levelu (armorera oczywiście) dosyć szybko doszedłem, żeby móc
naprawiać magiczne rzeczy...(pozwalaj czasem wrogom żeby Ci bardziej rozwalili tarczę/zbroję będzie
więcej do naprawy...)

No naprawdę nie wiem jak Ci pomóc...to to ma takie dziwne umiejętności bardzo wolno nabijające się...
Ziarnko do ziarnka chłopie - tyle mogę Ci powiedzieć w tym przypadku...

Peace & Pozdro
Gość_Guest*,
ale wes poprawke na to ze ja nie jestem magiem tylko warriorem i mam inne major skill's i wiekszosc tego co mi napisales nie dotyczy mojej postaci chyba ze te skille ponizej tez sie licza do lvl'a ale z tego co wiem to nie.
Cielson,
no ja tam dotarłem bardzo okrężną drogą, dlatego tak miałem ;]

hmmm jak nabijać levele????? trudne pytańsko...

- miecze - oprócz zabijania wszystkiego co się rusza, ja na początku robiłem tak, że summonowałem
najlepszą postać jaką mam i ją zabijałem...(do tego conjuration Ci się nabija)

- alchemia - zbieraj wszystkie składniki jakie spotkasz, nie opuszczaj żadnego. Następnie wbij na
tworzenie i :
a) zrób sobie potrzebne potiony (na zdrowie na mane itd)
b) rób trucizny do polania na miecze, najlepiej na damage health
c) z reszty nieważne czy potrzebne czy nie (potem wywalisz albo sprzedasz), rób
potiony jakie się tylko da...

- obrona - spotkaj się z jakimś średnim wrogiem tak żeby za jednym ciosem Cię nie zabił i po prostu
stój i się broń do oporu... shield`zik się nabija a on tańcuje dookoła Ciebie

- czary - często jak wpadałem w nocy do miasta i sklepy/domy były zamknięte i trzeba było czekać
to wynajmowałem sobie pokój i tam sobie nabijałem czary np. summonuje sobie typka i nawalam go
ognistymi kulami, mana się kończy, łykam "restore mana" własnej roboty i znowu go nawalam...
(dwa w jednym: destruction plus conjuration, to tylko przykład można stosować różne kombinacje)
i tak do świtu ;]

- stealth - do każdego wroga staraj się skradać ( nawet do szczurów), wiem że to trudne bo nie ma
nic piękniejszego niż wbieganie w gromadę rozjuszonych "bandit`ów" i walka z wieloma wrogami na
raz no ale ziarnko do ziarnka ;]

No nie wiem co tu jeszcze wymyślić ... jak se coś przypomnę to dopiszę...

Peace & Pozdro

aha to nieźle - pytałeś "gdzie" a nie "jak" ...buhehehe to pewnie ta poranna kawa
no wpadaj wszędzie gdzie się da cokolwiek spotkasz na swej drodze, nie odpuszczaj żadnej jaskini...
jeśli chodzi o walkę to arena, arena i jeszcze raz arena ;]
w sumie to nie zauważyłem jakichś dogodnych miejscówek do nabijania leveli...
Gość_Guest*,
a wes mi powiedz jeszcze cielson gdzie moge sobie dobrze lvl pozbijac bo skoro ty miales przy tym quescie 30 a ja 8 to chyba jakos gdzies musiales to zbic. z gory thX
Cielson,
Heh dla mnie było proste, bo wpadłem tam z trzydziestoma levelami pod pachą...
Ale skoro Ty miałeś ósmy level to rzeczywiście proste to nie było, no ale gratulejszyn ;]
Azury Star nie sprzedawaj nigdy, przynajmniej ja tak uważam, to jest Soul Gem wielokrotnego użytku,
takiego cacka to "Makgajwer" nawet nie zbuduje (nawet jakby miał śrubokręt i pilniczek)...
Czyli (czyli to też taka przyprawa) okazuje się że to samo mamy, ciągle to samo będzie,
w sumie szkoda.
A tak na marginesie sute są te shrine`y ostatnio w innym dostałem taki profesjonalny mieczyk - nie
dość, że ma całkiem słuszny damage, to jeszcze hp odbiera czarami przez kilka
sekund - dla mnie bomba...a jaki ma wygląd, "bożesz ty mój" - jakby to trafnie oceniła pani Stasia z klanu...

Dzięki za info, Peace & Pozdro
Gość_Guest*,
i juz to zrobilem to zadanie ale nie wiem czy to bylo takie proste. jeden z vampirow mial zlota zbroje i topor i nagolenniki i nic mu prawie nie zabieralem a on mi 1 strzalem cial po 1/5 hp a dala mi jakas gwiazde ktora mozna opylic za 1000 i nic wiecej a ci co dala ? moze moge jeszcze tam wrocic po co jeszcze ? nie wiem skoro mowisz ze proste a ja mam 8 lvl i mialem z tym masakryczne problemy to nie wiem co jest. a moze chodzi o to ze mam poziom trudnosci sredni ?
Cielson,
No mam nadzieję, że nie masz buga, bo nagroda za questa jest masakryczna jak dla mnie.
Wszystko co trzeba zrobić to mieć ten pył z tego wink - o - srinka czy jak to to sie zwie, i o właściwej porze nacisnąć spacje na posąg. Pamiętam że ja też miałem srogie wały z tym, już miałem dać se spokój (co będę tak siedział, w towarzystwie szemranych okultystów, którzy składają ofiary z pyłu... )
a tu jednak okazało się że nawiązałem konwersację z miłą panią z zaświatów... Mi się udało z rańca, ale zabij mnie - nie pamiętam godziny...szósta, siódma, ósma? szkoda że w oknie rozwiązanych questów nie ma godziny to bym podał...
Weź się nie poddawaj i upewnij się na pewno czy to bug, bo zadanko lekkie, łatwe i przyjemne a nagroda jak ta lala.
Jak coś to powiedz mi potem co Ci dała, bom ciekawy - czy zawsze jest to samo, czy to wybór losowy jest jakiś...

Powodzonka ;]

Peace & Pozdro
DooM,
jest pewien quest ze musisz pogadac z jakims posagiem ktory ma sie stac kobieta ktora ma z toba pogadac ktora ma ci powiedziec... yy dobra ma ci powiedziec cos tam ciekawego ale zeby z nia pogadac musisz zabic ognika jakis "willy the ognik" i po nim jest taki piasek dziwny, no i masz go miec i zagadac z ta babka, caly czas proboje cos zrobic bo tam pisze ze przy swicie albo zachodzie ale nie da rady trzeba cos tam jeszcze zrobic czy to blad w grze? jak ktos nie wie zbytnio o co chodzi to wyjasnie ze ta kapliczka znajduje sie obok jaskini z ktorej wykradalismy ksiege i zwiewalismy az wkoncu zwialismy, i jak spojrzymy na mape to nad ta kopalnia znajduje sie ten posag. mysle ze dosc jasno sie wyrazilem, z gory dzieki za helP.
Wczytywanie...