Problem ze zdobyciem poziomu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

DooM,
a z ta gildia to juz wiem, dopiero zaczynalem wiec sie pytalem no ale coz juz jest spoko wiec looz
Cielson,

Użytkownik Guest dnia Jun 8 2006, 09:46 PM napisał

i jeszcze nie wiem bo nie moge sie trenowac w gildi wojownikow... nie wiem jak gdzie ,, prosze pomozcie...

[post="44668"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No to ja juz nic a nic nie rozumiem xD
Proponuję cofnąć sie do źródła problemu, bo choć bardzo chcę ale nijak nie mogę pomóc Ci...
Może wtedy coś poradzimy... ;]

Peace & Pozdro
DooM,
ziomek ja mowie o quescie jako o innym temacie
Cielson,
hmmmm chętnie pomogę ale najpierw zdefiniuj "trenować się w gildii wojowników" xD
bo za bardzo nie wiem o co Ci caman...co to za quest?
DooM,
qrde sorry ze narobilem tyle takich samych tematow ale nie moge ich usunac wiec sorki , bo bylem gosciem, teraz jestem zalogowany wiec szafa gra, a z tym levelem to sie kapnalem dzieki za wskazowke i prosze o pomoc przy quescie bo nie mam pojecia jak go wykonac. pozdro
Cielson,
doom wiesz co? ja na Twoim miejscu przespał bym się z tym problemem xD

(bierz to dosłownie a nie w przenośni)

Peace & Pozdro
Gość_Guest*,
i jeszcze nie wiem bo nie moge sie trenowac w gildi wojownikow... nie wiem jak gdzie ,, prosze pomozcie...
Gość_doom*,
siema jestem poczatkujacym graczem w obliviona i mam taki problem bo qrde nie moge dodac sobie levela
wiem ze to glupie ale nie zbluzgajnie mnie od razu tylko badzcie wyrozumiali i pomozcie... plz

Następnym razem nie pisz tematów typu 'pomocy'.
Wczytywanie...