Obozy. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,
nowy obóz. jak pokarzesz że jesteś kozak to ci nikt nie podskoczy i wszyscy są mili (plus)

no właśnie pokazać że jesteś kozakiem i to właśnie jest trudne (minus)
nigdy nie byłem w obozie sekty więc nie wiem
a stary obóz nie ma plusów
Sosna,
No trzeba przyznać, że są fajne i ogólnie dobrze jest w Bractwie do czasu Wielkiego przywołania, potem to raczej rzadko się tam zachodzi. Najbardziej podobają mi się zbroje ze Starego Obozu, zbroje sekciarzy są na 2 miejscu, mimo że bardzo lubię Nowy Obóz to ich zbroje wyglądają dość przeciętnie
Lenwe,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia sob, 25 paź 2008 - 16:51 napisał

W tym temacie chyba chodzi bardziej o to, w którym obozie najlepiej ci się grało, który był najładniejszy, który wybierasz jako gracz, bo jeśli spojrzeć na to od strony, że to my trafiamy do obozu to sądzę, że znaczna większość (w tym ja) wybrała by Obóz Sekty


Tyle, że jako gracz to też tam poszedłem(przy pierwszym przechodzeniu) bo mi sie podobały zbroje strażników:D
Sosna,
W tym temacie chyba chodzi bardziej o to, w którym obozie najlepiej ci się grało, który był najładniejszy, który wybierasz jako gracz, bo jeśli spojrzeć na to od strony, że to my trafiamy do obozu to sądzę, że znaczna większość (w tym ja) wybrała by Obóz Sekty
Lenwe,
Mnie się podoba najbardziej w obozie na bagnach, o! Nic nie musze robić, równie dobrze, jak nie złapie mnie żaden guru, to mogę całym dniem sobie leżeć w chacie i nic nie robić, do tego dostaje zielsko za darmo, a jak mi mało to sobie ide za róg nazbierać.
Jeśli chceci się dowiedzieć czegoś o obozach to obejrzyjcie sobie na youtube 'Gothic historia prawdziwa' czy jakoś tak. Przy pierwszych filmach można się posikać ze śmiechu, później robi się monotonnie, ale też potrafi rozbawić. Po tym raczej nie będziecie chcieli byćw nowym obozie...
Sosna,
Teraz przechodzę grę będąc w Starym Obozie i odczuwam dziwne wrażenie jakbym do tego obozu nie należał Niby w nim jestem ale nikogo z wyjątkiem Diego specjalnie nie lubię. Jedyną zaletą jaką dostrzegłem to naprawdę fajnie wyglądające zbroje, lepsze niż w Nowym Obozie i Bractwie
Na szczęście jestem już w rozdziale, w którym łaskawie usuną mnie ze swojego obozu
Tamc.,
Również zagłosowałem na Nowy Obóz.
TomekPL,
Czy tak czy siak jak woj to i tak wychodzi na pancernego w pancerzu z rudy z urizielem w ręku XD ale obóz na bagnie ma chyba najfajniejsze zadania i przy tym chyba zostanę ;]
Shagarot,
Obóz na Bagnie to moi ulubieńcy
Stary Obóz oferuje pancernego Strażnika czy Maga Ognia
Nowy Obóz Najemnika, później Maga Wody...
Ale Strażnik Świątynny to mój ulubieniec... mają świetny klimat obozu, codziennie wydzielają Ci porcję bagiennego ziela...
A ponadto może i jesteś fanatykiem, który biega z oburęcznym mieczem, ale gdy trzeba zawsze możesz zacząć walkę z dystansu zaklęciem [co prawda mają ograniczony poziom kręgu mocy, co nie zmienia faktu, że dalej potrafią używać dość silnych run] a nim wrogowie nadbiegną dobywamy oburaka i do szturmu!
Sosna,
Z tym siedzeniem w nowym obozie to lekko przesadziłeś, tam musiano brać udział w niebezpiecznych akcjach napadowych na karawany Starego Obozu. Teoretycznie jeśli jest się już cieniem w Starym Obozie, to wtedy mało co się robi
Ale i tak wolę Nowy Obóz
Finrod,

Cytat

Ja najbardziej lubię Nowy Obóz,bo:
-"Tam jest prawdziwa wolność.Oczywiście jak na kolonię karną"
-Nie ma magnatów yucky.gif
-Nie ma Wrzoda yucky.gif
-Nie ma Bloodwyna yucky.gif
-Są tam super-goście(Gorn,Lee,Torlof,Lares,Wilk,Klin,Horacy,Jeremiasz)
-Są fajne pancerze

Całkowicie się zgadzam i właściwie nie mam już co do tego dodac.

Z drugiej strony do Starego Obozu najłatwiej jest się dostac, ale ja po prostu go nie lubię.
Lort,
ja bym dolaczyl do obozu na bagnie bo tam niemusisz ciezko pracowac moze niemaja najlepszej obrony ale sa cool
na drugim miejscu dolaczyl bym do nowego obozu powniewarz maja dobra obrone silnych zolnierzy no i oczywiscie niemusisz nic robic
na trzecim miejscu no oczywiscie stary oboz bo straznicy beda zbierali kase za ochrone i zmuszaja do wszsytkiego
Lort,
wedlug mnie to oboz na bagnie - poniewarz maja tam calkiem sporo miejsca dotego jeszcze na bagnie gdzie szukaja ziela
login,
Ja najbardziej lubię Nowy Obóz,bo:
-"Tam jest prawdziwa wolność.Oczywiście jak na kolonię karną"
-Nie ma magnatów
-Nie ma Wrzoda
-Nie ma Bloodwyna
-Są tam super-goście(Gorn,Lee,Torlof,Lares,Wilk,Klin,Horacy,Jeremiasz)
-Są fajne pancerze
Jaerdic,
Ja najbardziej lubię Nowy Obóz Tam są normalni ludzie (a nie jacyś magnaci, pff), można dostać fajną zbroję no i sama lokalizacja tego obozu jest ciekawa Zresztą lepsze to, niż świry z sekty albo świry od Gomeza
Sosna,
Mnie się jakoś najmniej właśnie stary obóz podoba, co z tego, że ma fajny stary zamek itp. ale jedyna osoba, która w tym obozie jest naprawdę fajna to Diego, który zresztą potem ucieka od tych niegodziwców, a po za tym nie lubię jak nie wiem magnatów
Theoden,
Obóz Bractwa Śniącego to bardzo fajny obóz, chociaż przyznam, że Stary Obóz też jest niczego sobie . W Obozie sekty jest ładny nastrój, bo gra oryginalna muzyka ( słychać jak jakiś facet śpiewa afrykańskie piosenki ) , fajki z tytoniem, tytoń , na około bagna, węże błotne, aż zielono mi! W około kręcą się fajni ludzie: Lester, Baal Namib, Y'Berion, Fortuno, Cor Angar i cała reszta Baal'ów. Według mnie to najlepszy obóz.
Quinuir,
Uważam, że najlepiej prezentuję się Stary Obóz i ma sporo zalet.
Wielki Obóz, z Palisadą i Zamkiem w środku, może to zaimponować nowo przybyłym, ale tylko z zewnątrz. Nikt nie chciał by w nim dłużej mieszkać, chyba, że miałby uprzywilejowaną pozycję, jak, np. Magnaci.
Jest jeszcze targowisko, na którym, z biegiem czasu, można wiele kupić...
Arena, szkoda tylko, że nie można na niej obstawiać walk... (Tylko w MT)

Aczkolwiek pisząc to, nie zachęcam nikogo, do uczestnictwa w tym Obozie, najbardziej Nowy Obóz i radzę innym właśnie tam dołączać.
Z pozoru jest to niebezpieczne miejsce, ale można się tam szybko zadomowić i wdać w klimat, można samemu się nauczyć Kradzieży Kieszonkowa, a tam mi się wydaję, że można więcej zarobić...

O Bractwie nawet nie wspomnę. (właśnie to zrobiłem xD) Według mnie, jest to najgorszy Obóz w całej Kolonii i nie powinniśmy sobie nim głowy zaprzątać, chyba, że komuś zależy na Bagiennym Zielu, ale jego można dostać w każdym innym Obozie...

To wszystko...
Sosna,
Ja najbardziej lubię Nowy obóz, wygląda bardzo fajnie i mają ciekawe misje no i nie wywalą cię z niego tak samo jak ze starego poza tym są tam lepsze sklepy i kilku fajnych nauczycieli, stary obóz też jest fajny ale nie lubię magnatów, trochę tu jak u komunistów a obóz na bagnie też ma to coś ale mimo wszystko wydają się tacy słabowici i wszyscy wokoło się z nich naśmiewają i traktują jak coś niewartego uwagi
Quinuir,
Jak dla mnie, najlepszym obozem w Gothic jest NO (Nowy Obóz), ponieważ:

Plusy:
- Super atmosfera
- Spoko goście (niektórzy)
- Kopiec rudy (bogacze)
- Wolna Kopalnia
- Tereny myśliwskie
- Nauka (więęęcej)
- Generał Lee - Dzięki niemu ten obóz funkcjonuję, a po za tym jest najlepszym dowódcą
- Jak pobijesz szkodnika nic ci nie zrobią, można nie tylko EXP'a nabić, ale także ekwipunek na kupcach)

Minusy:
- Niektórzy ludzie - Ryżowy Książe, Lewus, Bandyci.
Wczytywanie...