List otwarty przeciwko cyfrowym systemom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Finkregh,
O lolololololololol!
Nie, ja stąd wyjadę, jak to wejdzie w życie, jakoś się z Danym urządzimy No nie, idioci. A kto w domu nie ma nero lub czegoś podobnego? A co, jak napiszę coś w wordzie i dam do oceny nauczycielowi, to też mnie zamkną, bo użyłem licencjonowanego produktu? xD
Albo jak nakręcę film i nagram to też pójdę do pierdla, nawet jeśli mam prawa autorskie do tego? :> No nie, to jest śmieszne. Albo tragiczne.
Gosh...
Rincewind,
Coooo ? To nie masz szans przejścia. Ja rozumiem, że szukają już wszelkich możliwych sposobów walki z piractwem (u mnie ostatnio w Tomaszowie chodzi po domach pan z Microsoftu z dwoma policjantami i nakazem rewizji... ), ale bez przesady. Nie można stawiać znaku równości między osobą mającą nagrywarkę, a piratem komputerowym. Absurd. Przecież można przegrywać sobie płyty na własny użytek. Prynajmniej tak było od tej pory...
Dany,
O k$@^% ! Co za idioci! Czemu do władzy musi się zawsze dorwać ktoś, kto się na niczym nie zna. Pewnie nie wiedzą o czymś takich, jak robienie kopii bezpieczeństwa, nagrywanie swoich rzeczy, poza tym wszystkie firmy i wydawcy jakoś muszą wypalać te gierki Jeżeli to wejdzie w życie, to ja stąd wyjeżdżam.
Konto usunięte,

Użytkownik Ekhtelion dnia Jun 6 2006, 12:25 PM napisał

Przeczytać, zrozumieć i podpisać

http://list.7thguard.net/

[post="44551"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nom jako informatyk to się podpisałem... ale żeby takie jaja w UE były ?
Hmmm... to prawda, zapowiada się następna wojna... w ogóle szkoda słow !
Kaanyr Vhok,
Jeżeli coś takiego wejdzie w życie to... 90% osób w wieku od 14 do 50 roku życia siedziało by w poprawczaku lub za kratkami co na jedno wychodzi... Buhaha a tak szczerze to tragedia...
Ekhtelion,
Odezwał się... Szkoda tylko, że nie na temat.
Cielson,
Nie na każdym osiedlu można kupić... i nie zawsze ....
Ekhtelion,
Co ma piernik do wiatraka i kto zmarnuje pieniądze podatników?
Terion,
Ech, i tak tego nie zatrzymają...Narkotyki to dużo większy problem a dziwnym trafem na każdym osiedlu można kupić co komu pasuje. Tylko zmarnują pieniądze podatników...
Dany,
Jeżeli to wejdzie w życie, to będzie tragedia Już im naprawdę całkowicie odwala. Coś mi się wierzyć nie chce, że w Unii też mają takie prawo tylko, że z uwzględnieniem konsumenta.
Wczytywanie...