Go Fish - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_ralf1980*,

Użytkownik Hamer dnia Jun 6 2006, 08:44 AM napisał

Mam problem z zadaniem Go Fish , mialem dla rybaka zabic ryby i zebrac z nich 12 Slaughterfish`s Scales, zabilem 5 ryb i zebralem ich 10, jednak nie moge znalezc ostatniej ryby, gdyz w miejscu pokazanym na mapie po prostu nie ma zadnej ryby, oplynalem to miejsce kilkanascie razy i nic. Czy jest na to jakies rozwiazanie? Czy to moze jakis bug, ktory bedzie naprawiony w patchu?

[post="44549"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]







________________________________________________________________________________
_____

A pływałeś po drugiej stronie mostu? Mi też trochę czasu zajęło ubicie wszystkich rybek, ale udało mi się. Tak więć żadnego bug'a nie ma w tym zadaniu... pozdrawiam
Hamer,
Mam problem z zadaniem Go Fish , mialem dla rybaka zabic ryby i zebrac z nich 12 Slaughterfish`s Scales, zabilem 5 ryb i zebralem ich 10, jednak nie moge znalezc ostatniej ryby, gdyz w miejscu pokazanym na mapie po prostu nie ma zadnej ryby, oplynalem to miejsce kilkanascie razy i nic. Czy jest na to jakies rozwiazanie? Czy to moze jakis bug, ktory bedzie naprawiony w patchu?
Wczytywanie...