Spotkał się ktoś może z tym? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Travis Valentine,
Wydaje mi się, że jak uzdrowicie się u doktorka w krórejś z krypt to ono wraca, ale dawno tego nie robiłem więc ucha... ten głowy nie dam
korowiow,
Z tym uchem to jest tak, że nie ma żadnego zastosowania (chyba żart programistów), a po jego utracie tracimy również jedek punkt charyzmy na stałe! Także moim zdaniem nie ma sensu nosić go ze sobą.
Gość_Wallter Breneka*,
a co z palcem, ktory usuwa doktorek z Kryptopolis? tez nosze go niczym amulet, ale nie znalazlem dotad zastosowania...
Hyrol,
Kolejny niezadowolony... Hehe. Trzebaby napisać do twórców z zażaleniem... Nie. To nie jest dobry pomysł. Głupi temat. Zresztą - jakby mi ktoś odgryzł ucho też bym nie wiedział na gościa miejscu co z nim zrobić... Naszyjnik? Amulet? UNIKAT? Ach... Za dużo grania...
VEGA,
Chyba większości osób, którzy grali w Fallout i walczyli na ringu zdarzyło sie mieć odgryzione ucho (mi tez) z reszta zawsze jak w to gieram to walczę na ringu !! Jeśli juz sie to stało to można załadować grę lub ucho "przymocować" z powrotem !! Ale nie ma dla niego żadnego zastosowania(przynajmniej nie znalazłem) !
Cielson,
No raczej...nie ma to tamto. Jednak najbardziej mnie nurtuje następujące pytanie: znalazłeś może
jakieś zastosowanie? Bo ja z uchem stosowałem nawet najbardziej drastyczne kompilacje i nic... ;[
Brahmin nie chciał żryć, do bazooki jakieś takie za małe było, nie znalazłem sznureczka na medalik
niczym w "universal soldiers", z garbage pile nie łączyło sie...wyczerpany jestem z pomysłów... help! ;]

Trzymajta sie
Gość_Hit*,
Takie coś zdarza się dość często, kiedy nie pokona się ostatniego boksera nokautem . Mnie też kiedyś zdażyło się stracić ucho ale i tak grałem dalej - a co. Jak cRPG to cRPG. Szkoda,ze nikt tego niezauważał
Cielson,
Zacząłem przechodzić Fallouta 2 po raz 50 chyba i stwierdziłem że fajnie by było dla czystej przyjemności pograć na kodach... wiec ustawiłem wszystko po 10

Wbiłem do New Reno i zacząłem robić karierę bokserską... Przy ostatnim gostku w trakcie pojedynku pojawił mi sie napis, że w ferworze walki typek odgryza mi ucho .

Po rozwaleniu "Tysona" spoglądam do ekwipunku a tam moje ucho odgryzione; opis "przedmiotu" był następujący: (dawno to sie działo wiec nie pisze dosłownie, tylko jak było mniej więcej)

"Jeśli na to spoglądasz pewnie zaraz wczytasz grę, możliwe jednak że jest to klucz do wielkiego i wspaniałego bonusu"

Zniszczyło mnie to oczywiście że zapisałem stan i grałem dalej ;] ale jakoś nie znalazłem "zastosowania" dla mojego ucha. Niestety był format c: i savy sie poszły #####....

Tak z czystej ciekawości: spotkał sie ktoś z tym? Wie ktoś może jak "użyć" ucha albo gdzie ?

Pozdro.
Wczytywanie...