Bitewne kwadraty Co i jak? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Radek*,
ej napiszę tutaj bo mój problem też dotyczy kwadratów. Mianowicie często się zdarza, że potwór, który się pojawia nagle znika z komnaty z kwadratami i pojawia się w pokoju, gdzie przebywać ma reszta drużyny. I wszystko fajnie tylko ja gram jedną postacią i nie mogę tam wejść. Jest na to jakaś łatka?
Almonaster,
Nie wiem o co dokladnie Ci chodzi.
1. Nie wiesz jak przejsc bitewne kwadraty?
2. Nie wiesz jak pokonac Orię?

-------

1. Musisz wlaczyc ktores tam dzwignie w dolnym lewym rogu. Na pewno tą na samym dole, nie pamietam czy ktorąś jeszcze. Przedtem musisz jednak wybrac poziom trudnosci od 1 do 10. Im wyzszy poziom tym trudniejsze stworki.
Chodzi o to, ze musisz za kazdym razem wygrac walke z o jednym potworkiem wiecej. Najpierw 3, potem 4, 5, az do 7 chyba. Po aktywowaniu dzwigni wybierasz kwadrat. Chodzi o to, ze masz wygrac tak jakby w kolko i krzyzyk. 3 w pionie, poziomie lub na ukos. Ale za kazdym razem o jeden wiecej. Nie mam tu obrazka wiec nie pokaze dokladnie ale najpierw, np. 3 w pionie. Potem 2 w pionie, jeden w bok i 3 do pionu, aby trzy obok siebie byly. I tak chyba az do 7 walk. I tak z kazdymi 10 poziomami jesli chcesz, to nie jest obowiazkowe, ale fajne itemki dostajesz. W sumie jest do stoczenia 250 walk. Zaczynasz od goblinkow, niedzwiedzi, wilkow, kosciotrupow, potem masz zywiolaki, cienie, olbrzymy, glabrezu, kernugony [moim zdaniem najgorsze], koscianych straznikow, feyry itp.

2. Ta Oria jest na gorze w lodowym palacu. W trakcie walki przejdzie do jakby "innej rzeczywistosci materialnej" i nic nie bedziesz mogl jej zrobic. Musisz szybko pobiec do bitewnych kwadratow i chyba 1 od gory dzwignia aktywowac ta "inna rzeczywistosc" na siebie i wtedy zatluc. Ale ona probuje to wylaczac, przynajmniej u mnie probowala.

Mam nadzieje ze pomoglem, ale dokladniej i jasniej wyjasnione znajdziesz na Insimilionie i Gameexie [ w solucjach]

powodzenia
Gość_Termit*,
Musisz zaciągnąć tą babkę do tych kwadratów i wyłończyć tryby, a ustalić poziom 1 czy 2. Dokładniej mówi to ten jin.
Gość_Guest*,

Użytkownik Wilk dnia pią, 02 cze 2006 - 18:57 napisał

Potrzebuję pomocy
W lodowym pałacu muszę zmierzyć się z jedną kapłanką która jest mistrzynią bitewnych kwadratów.
Nie kumam o co biega .
Help

[post="44375"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ja to przeszedlem. sorry bo dawno nie gralem w IWD2. musisz chyba jakąś dzwignie przesunac i walczyc z wyskakujacymi potworami. jak sie postarasz to przejdziesz. ale moge sie mylic co do przejscia tego fragmentu bo jak wyzej wymienilem dawno nie gralem.
Galador,

Użytkownik Wilk dnia Jun 2 2006, 03:57 PM napisał

Potrzebuję pomocy
W lodowym pałacu muszę zmierzyć się z jedną kapłanką która jest mistrzynią bitewnych kwadratów.
Nie kumam o co biega .
Help

[post="44375"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Opis nalepiej wyczytać tu:
Solucja na Insimilionie
Wilk,
Potrzebuję pomocy
W lodowym pałacu muszę zmierzyć się z jedną kapłanką która jest mistrzynią bitewnych kwadratów.
Nie kumam o co biega .
Help
Wczytywanie...