Nie działa Oblivion :( - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,

Cytat

może i nie polecasz ale do tej pory wszystkie gry chodziły bez zarzutu,


Dobrze to ująłeś: "do tej pory". Jeżeli chcesz się męczyć z tym wszystkim to prosze bardzo. Minimalne wymagania to procek 2ghz i karta graficzna R9000. Ale to są wymagania by sobie móc menu co najwyżej obejrzeć. Na twoim procku to czuje, że będziesz miał po prostu slideshow. Ale jeżeli nie masz co w domu robić to proszę bardzo. Mozesz sie użerać z Obkiem wyglądającym jak Ultima
_fiki_,

Użytkownik Ekhtelion dnia May 28 2006, 03:30 PM napisał

To nie ma większego znaczenia. Większość (99%) piratów chodzi jak oryginały. Zasadniczo fiki sam sobie odpowiedział. Najpierw wypadałoby odwirować kompa a potem standard. Stery, DX...

Na takim sprzęcie nie polecam grać w Obka. Ja mając Athlona 3000 i Radka 9700 podchodzę do niego jak do jeża. A jeśli ma wyglądać jak Wolfenstein to lepiej sobie pograć w Morrowinda z ustawieniami na high.

[post="44256"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



może i nie polecasz ale do tej pory wszystkie gry chodziły bez zarzutu,a prawdopodobnie przez te wiry to i mafia mi nie chodzi.zresztą w taką gierkę jak oblivion to moge grać choćby wyglądała jak gothic I
Ekhtelion,
Wirusy to ma dlatego, że nie przestrzega higieny a nie dlatego, że ściąga piraty . Jeżeli miał tyle tego całego stuffu to i tak system jest już dziurawy jak sito i dobrze, ze w ogóle działa. Powiedziałbym, że teraz to jest taki odpowiednik tonącego Titanica....
Tokar,
No, ale mógł ściągnąć "trafioną" wersję, stąd też tyle wirusów... A gdyby miał za słaby komputer to by mu nie wyskakiwał raport o błędach, nie ? :~/ Choć może się mylę
Ekhtelion,
To nie ma większego znaczenia. Większość (99%) piratów chodzi jak oryginały. Zasadniczo fiki sam sobie odpowiedział. Najpierw wypadałoby odwirować kompa a potem standard. Stery, DX...

Na takim sprzęcie nie polecam grać w Obka. Ja mając Athlona 3000 i Radka 9700 podchodzę do niego jak do jeża. A jeśli ma wyglądać jak Wolfenstein to lepiej sobie pograć w Morrowinda z ustawieniami na high.
Tokar,
Esz.... Standardowe pytanie Pirat czy oryginał ?
_fiki_,
Mam AMD Athlon 1400, Gigabyte GA-7N400-SL, 512 MB DDR, Gigabyte Radeon 9550 128 VRAM, Western Digital 80 GB, Windows XP Professional + SP1. Gdy próbuje włączyć Obliviona wyskakuje błąd i system chce wysłać raport o błędach. Podczas ostatniego skanowania antywirusem wykrto u mnie 260 sztuk tego badziewia przez co system nie chodzi najlepiej. Wiem że mam słabego procka ale np. Batllefield 2 mimo także wysokich wymagań chodził mi zadowalająco na 800x600 i średnich detalach. Jaka może być przyczyna że nie chodzi mi Oblivion? Czy to procek czy wirusy, czy też może jest jakaś inna przyczyna? Proszę o pomoc
Wczytywanie...