runy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

marcineczek22,
dzięki
halogen17,
najlepiej zostac kowalem
dzieki umiejetnosci wykowania mieczy mozna miec tyle kasy ile jest Ci tylko potrzebne
to znaczy ze idziesz za chalupe mateo ;tam jest taki kowal ktory ma przy sobie prety
mozna go bic tyle razy ile sie chce a on zawsze bedzie mial stalowe prety
Konto usunięte,
halogen ma racje... najpierw musisz zostać mieszkańcem miasta... tzn. zatrudnić się u ktoregoś z kupców (aby to uczynić musisz przysłużyć się też innym, taka głupia zasada w mieście że wszyscy sie musza zgodzic)...
Gdy zostaniesz Kowalem, zielarzem, myśliwym lub czyms tam innym idziesz do koszarów strazy miejskiej i prosisz o zostanie strażnikiem miejskim, dostajesz fajną zbroje i mieczyk

Po paru aktach... tzn. po powrocie z gorniczej doliny chyba zostajesz awansowany na palladyna i wtedy dostajesz fajna zborje
halogen17,
najpierw musisz zostac czeladnikiem pozniej straznikiem az w koncu po uwolnieniu beneta zostajesz paladynem

tylko nie odrazu mozna dostac rune
marcineczek22,
jak moge zostac paladynem
??
halogen17,
Paladynem uczysz sie u paladyna ktory stoi w ratuszu w khorinis
a najemnikiem nawet runy nie byly by potrzebne
on ladnie wycina mieczem albo lukiem
Wojownik ADANOSA,
Ale chyba tylko wtedy jak się jest przyłączonym do klasztoru? Bo gdy najemnikami to na pewno nie! Nie wiem czy paladynami?
halogen17,
w klasztorze magow ognia ucza: tych 2 magow w bibliotece ten przed kosciolem i pyrokar a i jeszcze ten co stoi przed bibloteka imion nie pamietam bo juz dawno magiem nie gralem
marcineczek22,
mam pytanie gdzie i u kogo mogę sie run??
Wczytywanie...