Niedźwiedzie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ark,
"Hammers and ..." Nie każdy ma polską wersję
Piotrek,
Zachęcam do odwiedzenia sklepu ,, Młoty i kowadła" (czy coś takiego) w Brumie. I pogadanie z kupcem, on wam może sprzedać skórkę.
Ark,
Albo na arenie jak jesteś już GC to można z niedzwiadkami w 2giej walce walczyć (lol wyszło mi masło maślane )...
Cielson,
Po pięć peltsów jest też w sklepach (nie w "branżowych" z samymi broniami np tylko tych
bardziej takich ogólnospożywczych xD). Ja też miałem ten quest, oszaleć można - jak nie trzeba
było to niedźwiedzie waliły drzwiami i oknami, nawet przez komin właziły, a teraz to ani jednego
nie napotkam...wrrrrrrrr Więc chodzę po miastach jak ten akwizytor i skupuję peltsy ;]
Jakób,
Niedzwiedzie możesz oczywiście spotkać w górach, ale musisz mieć trochę większy lvl niż 1... ja chyba pierwszego spotkalem na 8-9 lvl.
Lachdanan,
niedzwiadki mozesz znalesc kolo Fortu Caractatus na polnoc od miasta imperialnego albo kolo fortu Empire pozdro
Gość_Tassador*,
Gdzie można znaleźć niewiedzie ? . Chcę mieć magie destrukcji na 100 ale babka kazała przynieść mi bears pelts czy coś takiego . Jak przyniose to mnie będzie uczyc .
Wczytywanie...