Nie wyświetla mi się opcja dialogowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Briam,
Jest jeszcze jedna opcja. Pój po ornament sam -.- Czy ktoś już kiedyś tego próbował ??
Omernon,
Daleko zaszedłeś więc jest jeszcze jedna możliwość: {UŻYCIE KODÓW}

Ale ja niestety nie znam wielu kodów, cóż w końcu z nich nie korzystam....
ziomek,
miałem podobny wypadek : byłem w 3 rozdziale (jeszcze w ogóle nie przechodziłem dodatku)pomodliłem sie do beliara i mogłem ulepszyć szpon chociaż w ogóle nawet nie zdobyłem broni a już na pewno nie byłem w dolinie budowniczych bardzo dziwne....
Wojownik ADANOSA,
A macie Save w 3 rozdziale będąc w 3 rozdziale?
Jeśli macie to napiszcie!
Dany,
No to mówię, że nic na to nie poradzisz. Co z tego, że masz te ornamenty, skoro nie masz pierwszego kawałka i nic nie zrobisz? Nie pojawi ci się tekst u Saturasa i nic nie bedziesz mógł zrobić. Zacznij od początku. I tak jesteś wcześnie, dojście tutaj zajmie mało czasu, kilka godzin. Poza tym ja to robiłem pzred pójściem do kolonii.
Wojownik ADANOSA,
Nie ma żadnej rady bo właśnie jestem Najemnikiem! Ale mam 2 ornamenty z farmy Lobarta i Sekoba. Błąd z Laresem jakoś zniosę ale nie z Saturasem! A gdy poczekam albo coś. Proszę napiszcie!!!!
Dany,
Prawdopodobnie trafłeś na najgorszy bug NK. Grasz najemnikiem? Bo jeżeli tak, to prawdopodobnie wykonałeś pewne czynności w złej kolejności i teraz nie będziesz miał możliwości zrobienia zmiennika. Nie posiadasz także fragmentu ornamentu, który musisz zanieść, a później złożyć. Na błąd nie ma rady. Musisz zacząć grę od początku i wykonać odpowiednie czynności w dobrej kolejności. Niestety nie pamiętam które
Wojownik ADANOSA,
Mam problem z G2NK ( nie ma forum o problemach to dałem tutaj).
W 3 rozdziale gdy juz zdobyłem Oko Innosa Pyrokar kazał mi iść do Vatrasa, a Vatras kazał iść do innych magów wody i załatwić mu zmiennika, lecz gdy tam jestem nie mam linijki z tym zdaniem u żadnego z magów! I jaszcze mam podobny problem z Laresem powiedziałem mu, że możemy iść po ornament do lasu, on powiedział że jak tylko mu powiem to ruszymy, a nie ma tej linijki! Proszę pomóżcie mi!
Wczytywanie...