Dobry server dla początkującego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krag,
Khem o miesiąc się spóźniłem z napisaniem >.> Ale nie było jak dostać się na neta. WIęc napiszę teraz. Atis spieprzaj z tego servera póki możesz. On uzależnia i przy okazji psuje całą zabawę lvl'ingu i questów. Może przez miesiąc dużo się zmieniło, nie wiem. Ale jedno jest pewne, nie jest to server godny uwagi. W sensie, że można na nim pograć głównie dla rozrywki.
Kaanyr Vhok,
Ja mam kolegę z klasy który mieszka koło Kolbud... Hmm możesz do mnie napisać na gygy to byśmy się zmówili... 9398451 (zawsze niewidoczny)
Atis,
Mam cichą nadzieję, że do jutra ruszy...
olo,
Atis: Działa, może chwilowo przeładowywali serva... Sprobuj jeszcze raz.
Kaanyr Vhok: Beka ale ja mieszkam koło GD, a właściwie 15 km od niego. Jeżeli wiesz gdzie są Kolbudy to może wpaść ja ci nagram...
Atis,
Wybacz Olo, że komplikuję sprawę, ale patrzałam właśnie na Gryphona, ale nie działa. Czy ten server jest nadal aktywny?
Kaanyr Vhok,
Hmm dobrze wiedzieć bo też bym sobie zagrał ale potrzebuje jeszcze dobrze przegranej płytki bo tą co mi kumpel przegrał to jakoś lipnie... podczas instalacji jakiś error wyskakuje Mieszka ktoś może w gdańsku i ma WoWa??
olo,
Myśle, że najlepszy serv dla osoby początkującej to jest taki, w którym jest dużo polaków, którzy mogą ci w razie czego poradzić itd. Wiec radze Ci tego serva na którym gram czyli Gryphona, wszelkie namiary znajdziesz w temacie Jakóba
Atis,
Cóż, nie chciałam zakładać nowego tematu, żeby zaśmiecać forum, ale nie mam pojęcia kogoś się stąd pytać.

Więc, przechodząc do sedna sprawy - jaki proponujecie server dla początkującego?

Za pomoc będę bezgranicznie wdzięczna.
Wczytywanie...