Wrota koło Anvil - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
Lachdanan... jasne, wrota są bbbbbbbbbbrdzo daleko, tez mi sie tak zdawało, na pierwsze natkniesz sie już po 20 minutach wykonywania głownego questu, znaczy idziesz do tego dziadka, on ci kaze znalesc goscia w miescie, a okazuje sie, ze przed miastem wyróśł oblivion i trzeba go zamknąć cuż za ironia losu... tak więc zamykasz i sturmujesz maisto, żaden kłopot!
platfus,
Właśnie robię główne zadania i mam iść po pomoc dla Brumy. Ale żeby dostać pomoc z Anvil muszę zamknąć te wrota. Tylko te mi zostały. Jeśli będziesz wiedział gdzie są to napisz mi na moje gg numer 3651864.
Lachdanan,
Szczerze mowiac nie wiem bo tam nie dotarlem ja w takich gram nie pcham sie odrazu gdzies daleko tylko przeszukuje cale imperial city i okolice kolo niego ale podejrzewam ze nie mozesz bo nie wykonales glownego questa... Pewnie zamykanie tych wrot Oblivionow bedzie jako jedno z ost zadan wiec nie klopocz sie tym no chyba ze daleko juz jestes w glownym zadaniu
platfus,
Chcę zamknąć wrota do Oblivionu obok Anvil ale nie wiem gdzie jest ta wieża. Pomóżcie
Wczytywanie...