Słownik forumowy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Archiwum.
Diego de Gallin,

Cytat

Ja mam Firefox'a  2.0.ileśtam       i mam automatyczne sprawdzanie pisaowni, właśnie tak, jak w Wordzie 
0 problemów , jak palnę gafę, mam podkreślony błąd i moge go poprawić   

Ja też (od niedawna) . Tylko ja mam zawsze pod wszystko podkreślone .
Frodon,
Mam takie małe pytanie: czy Jaśnie Panowie Admini mogą mi powiedzieć, skad ściagnęli ten słownik i czy można go zainstalować na forach typu phpBB?
Ranger,

Użytkownik Avalanger dnia nie, 24 cze 2007 - 14:17 napisał

Ja mam Firefox'a 2.0.ileśtam        i mam automatyczne sprawdzanie pisaowni, właśnie tak, jak w Wordzie
0 problemów , jak palnę gafę, mam podkreślony błąd i moge go poprawić
Looozz
Firefox rlz !!   

[post="70993"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Cytat

Avalanger,
Ja mam Firefox'a 2.0.ileśtam i mam automatyczne sprawdzanie pisaowni, właśnie tak, jak w Wordzie
0 problemów , jak palnę gafę, mam podkreślony błąd i moge go poprawić
Looozz
Firefox rlz !!
Verthogh,
Ale mi chodziło o to, że i tak większość osób będzie korzystała z IE (albo ze wcześniejszych wersji FF) i możnaby było w słowniku wprowadzić taką opcję jak w Wordzie, żeby sprawdzało na bieżąco, bo wiele osób tak czy siak nie zmieni (bądź zaktualizuje) swojej przeglądarki.
Ven'Diego,
Destroy this post

Tokar loooz, mały offtop się zrodził.
Ven'Diego,
Moim zdaniem jedyna słuszna przeglądarka to FF
Verthogh,

Użytkownik Deunan dnia Feb 11 2007, 06:32 PM napisał

Dwa słowa FIREFOX 2

[post="54322"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Oj wątpię, czy tymi dwoma słowami zmusisz chociaż kilka osób do odejścia od Jedynej Słusznej Przeglądarki
Ekhtelion,

Cytat

Pomysł fajny, z tym, że np. mi - szczerze się przyznam - nigdy się nie chce sprawdzać... Z drugiej strony nie mam większych problemów z pisownią... Może by się dało tak zrobić, żeby sprawdzało na bieżąco - jak np. w Wordzie?...


Nie nooo po coooo? Niedługo zamierzamy zaimplementować na forum wirtualnego użytkownika. Będzie sam pisał posty, sprawdzal je i odrazu wywalał, po czym będzie się banował i zakładał nowe konto by kłócić się z wirtualnym moderatorem. Normalnie sielanka się zapowiada...
Deunan,

Użytkownik Verthogh dnia Feb 11 2007, 07:20 PM napisał

Może by się dało tak zrobić, żeby sprawdzało na bieżąco - jak np. w Wordzie?...

[post="54320"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Dwa słowa FIREFOX 2
Verthogh,
Pomysł fajny, z tym, że np. mi - szczerze się przyznam - nigdy się nie chce sprawdzać... Z drugiej strony nie mam większych problemów z pisownią... Może by się dało tak zrobić, żeby sprawdzało na bieżąco - jak np. w Wordzie?...
Ekhtelion,
Jak widzę słownik chyba powinno się anwet do sygnatur wprowadzić... Bo np. pan Donova zrozumiał moją sugestię co do postów po czym w sigu oczywiście strzelił krowę, że aż miło...
Tril Khaerin,
Co do osób, które maja problemy ze słownikiem: Jeżeli nie chcecie być ochrzaniani o brak ortografii, a słownik mimo wszystko nie działa jak trzeba, sciągnijcie sobie Firefoxa 2.0, sprawdza pisownię automatycznie we wszytskich polach, więc przyda się nie tylko tutaj.

Taka drobna rada
Dany,
Mi wyskakiwał błąd, gdy klikałem na "Sprawdź pisownię", że nie może czegoś tam otworzyć, gdy się klikało ok, to pojawiało się "nie można wyświetlić strony", a gdy się zrobiło wstecz, było się w tworzeniu posta. Teraz tego nie mam.
Ekhtelion,
Do tego faktem jest, ze czasem można otrzymać błąd przeglądarki. Należy go zamknąć i spróbować ponownie. Zdarza się to zwłaszcza przy dużych blokach tekstu.
Medivh,
Dla wszystkich, którzy nie potrafią obsługiwać słownika i uważają go za NIEDZIAŁAJĄCY PRAWIDŁOWO. Otóż, po napisaniu wszystkiego klikacie 'Sprawdź pisownię' i poprawiacie błędy. Większość po tym zabiegu klika 'Dodaj odpowiedź' i później dziwi się, że błędy nadal są. Otóż po poprawieniu błędów należ kliknąć 'KONTYNUUJ PISANIE'. Następnie można już kliknąć bez przeszkód w 'Dodaj odpowiedź'...
Ekhtelion,
Zakładam, rze tfuj post miau bytsch zabawny...
Kaanyr Vhok,
Naprawdę było by super gdyby sie to dało zrobić... ale nie nażekajmy bo z tym słownikiem to i tak bajka..
Wczytywanie...