Zlodziej obrazu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
znalazłem!! jest trzeci ślad - farby na dywanie w jadalni.
Gość_Guest*,
witam

również mam ten sam problem, znalazłem obraz i te pędzelki w pokoju i nic dalej nie wiem co zrobić. przeszukałem cały zamek, pytałem wszystkich i nic...
Gość_BIG BOSS*,
Też mam problemik z tym zadaniem, ja znalazłem już i farby i niedokończony obraz. A ludzie w zamku nadal twierdzą że niemam dowodów.
Gość_Anny*,
Trzeba przeszukać zamek. W podziemiach jednej z wież znajdziesz niedokończony obraz, a w pokoju czarodziejki zamkowej ukryte pędzle i farby.
Gość_Slidor*,
No nikt nie gral w obliviona??:PW miescie choltor dostaje sie zadanie od wladczyni o kradziezy(chyba obrazu) i odpytalem wszystkich podejrznych i nie wiem co dalej robic a jak chce kogos oskarzyc to wladczyni mowi ze nie mam wystarczajacej ilosci dowodow:/Pomozcie:P
Gość_Slidor*,
|Na pewno wiecie ze jest taki quest od babki w miescie Choltor czy cos takeigo:P i polega on na znalezieniu zlodzieja bardzo cennego obrazu.Obpytalem juz wszystkich podejrznych i nie moge znalezc dowodow obciazajacych prosze o pomoc:D
Wczytywanie...