The Order of the Stick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dany,
Teraz zostało dopisanych kilka fajnych . Te nawiązania do mechaniki D&D są genialne! Coddziennie sprawdzam czy są nowe. Komiks znam już od dawna i bardzo go lubię.
Atis,
Huhu, a ja dowiedziałam się o tym od Smaller'a z WS. Smaller, gdziekolwiek jesteś, dzięki!........

Najbardziej podobają mi się teksty Elan'a. Pozwolę sobie zacytować mój ulubiony z edycji nr. 119:
E: Wow! Just like Vin Diesel movie!

Ja przy nim wysiadam !
Angela,
a ja przeczytalam cale ))) i jest kapitalny komiks
Medivh,

Użytkownik Nazina napisał

ale wystarczy żeby przeczytać początek żeby się uśmiać


Dokładnie nawet 1 strona wystarczy żeby się troche pośmiać (jeżeli zna sie angielski :] )

ps.Doszedłem do 16 strony i na razie przystopowałem. Może kiedyś uda się całe przeczytać
Nazin,

Cytat

Ps. Całego nie chciało mi się czytać. To ma 122 strony i co 2 dni w tygodniu przybywaja nowe :O !!!

całego też nie przeczytałem za dużo ale wystarczy żeby przeczytać początek żeby się uśmiać
Medivh,
Świetne po prostu świetne :!: Ludzie to mają głowy żeby wymyśleć coś takiego
Rincewind,
I understand. I belive we're been converted to the new 3.5 edition. Buty szybkości i dobre miejsce na odpoczynek, hehehe!

Ps. Całego nie chciało mi się czytać. To ma 122 strony i co 2 dni w tygodniu przybywaja nowe :O !!!
Nazin,
o bez kitu
Wczytywanie...