Trenerzy poszukiwani! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_BIG BOSS*,
A no chyba że...
Ekhtelion,
Wiecie bo jest to w poradniku dla początkujących, który jest na naszej stronce...
Gość_BIG BOSS*,
Dzięki wszystkim za usilne "starania" co do odpowiedzi na mój problem ale na szczęśćie na angielskiej stronie mają już Obliviona rozpykanego w 100%, i jest tam wszystko czego chciałem wiedzieć i więcej.

Wiecie że na przykład jeśli o odpowiedniej godzinie obstawicie walkę na Arenie, będzie to walka dwóch przeciwników walczących Hand To Hand, a oglądając ją dostaniecie +5 do umiejętności Hand To Hand!?
Lachdanan,
Człowieku nie rozumiem cie rozumiem ze porady do gry sie przydaja ale czy lubisz przechodzic gre z czyjac pomoca i dowiadywac sie wszystkiego on innych ludzi ?? Porozmawiaj z ludzmi w mieście. Czesto ludzie ktorzy cie szkola sa zarowno kupcami badz tez czlonkami twojej gildii zalezy do jakiej nalezysz. Pozdro
pablosen,
Z trenerami to cięzka sprawa, ale jeśli mam się wypowiedzieć to powiem ci tak: jeśli jesteś magiem to dołącz do gildii magów, potem pytaj członków swojej gildii wybierając temat "trainig" i tak rozpocznie się kłest po którym znajdziesz kolesia uczącego cie przywoływania mistycyzmu itd. W przypadku nauki mieczem np to do gildii wojowników, a dalej już wiadomo. Przypominam, że przy przyswajaniu umiejętności możemy się nauczyć tylko 5 punktów umiejętności na 1 poziom.
Gość_BIG BOSS*,
Poszukuję trenerów handlu, wie ktoś gdzie jakichś znajdę??!!
Wczytywanie...