Oficjalne pluginy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kaanyr Vhok,
Tu się nie ma nad czym zastanawiać... tego sie po prostu nie kupuje bo i tak niedługo a jeżeli nawet to juz sieci jest... wystarczy poszukać. Ja bym w życiu nie dał nawet złotówki za taki mod który daje zbroje która tak właściwie jest tylko zablokowana bo tak chcieli twórcy...
Perfum,
Jest jeszcze jeden oficjalny plugin dodajacy wieżę w której możemy mieszkać, ale terez jest jUż w necie bardzo dużo modów z domkami za free. Według mnie nie warto kupowac modu z domkiem skoro na:

http://www.tessource.net/files/cache/index.html

JEST TYCH DOMKÓW OD ZAJE.......

KROWOM STOP!
Lachdanan,
Stego co wiadomo... Własnie najpierw trzeba poczekac na oficjalny release albo artykul o tym co to wniesie nowego do gry... Ale zgadzam sie takie sprawy sa drogie...
Kaanyr Vhok,
Z tego co mi wiadomo to za to że mój koń będzie mógł nosić zbroje mam zapłacić ileś tam dolców a tak naprawde ta zbroja w grze już była od wydania tylko ze została zdezaktywowana tak żeby mogło się jej urzywać po zakupie tego pliczku. A to mi się wydaje czstą komercją i wyzyskiem gracza...

SŁOWNIK!
Lachdanan,
No i tak sie szerzy piractwo. Ale stary jak ktos sie naprawde wczuje w ta gre to chce podziekowac tworcom ja bym spokojnie dokupil. Jesli sa platne to chyba z jakiegos konkretnego powodu. Zobaczymy poczytamy i dowiemy sie o co biega to mozemy pogadac. Narazie nic mi o nich nie wiadomo wiec nie powiem nic wiecej POZDRO ziom bez obrazy
Kaanyr Vhok,
ja na te dodatki napewno się nie pokusze za kase... Lepiej troche poczekać i sobie pocisnąć z neta za free. Jest to troche smieszne żeby coś takigo za kase wypuszczać... zrozumiałbym gdyby dawało to nam np. małe miasteczko z kilkoma sprzedawcami i questami, ale to... ehhhh chcą człowieka na kase naciągnąć. No cóż ale takie jest życie... Ja sobie to za free skombinuje jakoś
Piotrek,
Ponoć oficjalne pluginy są płatne. Co wy o tym myślicie?
Wczytywanie...