Warcraft 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hyrol,
Fajna gra. Niepowiem. Ale czy jakakolwiek gra Blizzarda (przecież króla strategii i pana wspaniałego diabołka) była chociaż w 1% do bani? Neeeeee. To niemożliwe.
Raz jak grałem z kumplem w W3, to wparowałem mu do bazy Taurenami (ORC RULEZ!) a on się zdenerwował i zaczął krzyczeć niecenzurowane słowa. Dlaczego? Nie dlatego, że przegrał, ale dlatego że nigdy nie grał orkami i zastanawiał się skąd ja wziąłem te niedżwiedzie
Ranger,
Jeśli chodzi o scenariusze niestandardowe to pamiętam, że jeszcze z rok temu namiętnie pogrywałem w Vampirism, Orc Gladiators czy Polar Escape. Ale niestety dzieje się z nimi to co z serialami (Archiwum X itd.) im więcej części tym gorsze. Teraz czasem dołączę się do jakiegoś Riska czy LOTR'a (polecam ). A ogólnie to gram at z kilkoma kumplami^^
krag,
Dota to chyba jeden z bardziej znanych modów

Ja chętnie pograłbym niestety nie posiadam oryginalnego klucza ponieważ mądra mamusia robiła porządki i pudełko z kodem instalacyjnym do W3 poszlo sie walić. Posiadam tylko oryginal do W3 FT. Niestety bez klucza do podstawki to nici nie pogram
Finkregh,
Ja czasami gram, ale nie jest to zbyt często... Dwa odwieczne problemy - siostra i szkoła. Ale czasem możecie mnie poszukać - Feonaroth.

Wolę grać z szalonymi komputerami, jest zabawniej
Ranger,
Temat zgasł a szkoda:P

Mój nick: Crougher
Gram ludźmi
Orginał 6 dyszek i jak dla mnie świetna inwestycja.
darksamurai,
Ech...Ja kiedyś grałem na pirackim servie do Wara III. Qrde, na necie lagga prawie nie mam, a tu ping na servie kosmiczny! Do tego mało osób...dziadowy był. Wolałem sobie z kumplem pograć na LANie, ale niestety się przeprowadził i nie jestem z nim w sieci . Jaka była/jest wasza ulubiona rasa? Dla mnie Night Elfy rządzą. Kapłanka Księżyca, Strażnik Gaju, kilka Jeźdzców Hipogryfów, kilkanaście bądź kilkadziesiąt Łuczniczek i nikt nie ma szans! Co do błędu - miałem taki kiedyś, proponuję reinstalla Wara, jak nie pomaga to jedziesz patchami, łatkami, itp., a jak i to nie skutkuje to zostaje reinstall Windy.
ShoT,
najlepiej to grac na prywatnych serverach a nie na BN... BN to gowno lekkie privy rzadzily, rzadza i beda rzadzic!
Tokar,
Ja mam orginałke War 3 i FT ;p Mogę także z kimś pograć Lecz muszę ostrzec, że na BN dostaje się niezłe lanie na początku, jeśli nie jesteś wystarczająco szybki :] Taka rada dla zaczynających przygodzie na BN
Ekhtelion,
Powiem tak: błąd klasyczny czyli dużo mądrych słów których nikt nie rozumie. Recepta? Do wyboru:

1.Delikatnie. Pokochać jeśli nie jest zbyt częsty. Lub poczekać aż przejdzie .
2.Klasycznie. Reinstalka W3.
3.Z głową. Patchujemy czym możemy.
4.Dla ambitnych. Przeglądamy działy techniczne forum blizzarda, może to jakiś częsty błąd.
5.Ekstremalnie. Reinstalujemy system.
6. Kompleksowo. Czyli wszystko naraz.
7.Dobry i zły glina. Idziesz do garażu po łom i tłumaczysz blaszakowi zgodnie z prawem łoma (im dłuższy łom tym mniejszy opór) kto tu jest meżczyzną. Ewentualnie próbujesz układów.

Jeśli błąd pojawił sie znikąd to zastanów się czy nie instalowałeś jakiś sterowników albo dx'ów albo czegoś w tym stylu.
Rincewind,
Mam małe pytanko odnośnie W3, a właściwie błędu, który mi czasami wyskakuje przy próbie zapisania lub wczytania gry. Może, ktoś jest "nieco" lepiej ;p obcykany w tych sprawach niż ja i mi powie, co jest nie tak, ewentualnie co zrobić, żeby tego nie było.
  • War3.JPG
Devilus,
No a co mialbym napisac? Przeciez ta gra nie jest po to zeby w kampanie grac :mrgreen:
Ludzie, wierzcie mi, warto zabulic te 8 dych bo gra jest naprawde swietna. A jak komus sie znudzi to zostaja Custom Mapy. A niektore z nich naprawde wymiataja
Atis,
Na na BN nie gram, bo pirata mam. I się z tego niebardzo cieszę.

Rincewind, wolę jakbyś mówił mi poprostu Atis. :wink:
Rincewind,
Ja gram, ale niestety tylko na lanie. Przyczyna jest bardzo prosta - cd-key

Ps. Dobra sugestia Dragon Angel :wink: .
Atis,
Chłopie, bardzo dużo napisałeś. Zalecam zmienić nazwe tematu na Batlle Net.
Devilus,
Kto gra w workiego na necie? Jak mnie kiedys zobaczycie to sie odezwijcie - nickname Devilus. Przeciez to zajefajna gra
Wczytywanie...