Screeny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Fodro,
Dzięki Za inspirowała mnie ta postać dzięki twojemu screenowi Imię znajomej, a udźwig taki mam bo z 1 mam tą postać więc grimuary robią swoje
Tamc.,
Oryginalne imię i fajny udźwig.
Fodro,
Moja postać nie pamiętam który rozdział

Klik
Tamc.,

Cytat

Co tam w lewej łapie trzymasz - czyżby "Błysk" Drizzta?

Z Jedyneczki - Pałasz +5 "Obrońca".

Cytat

Hmm... ulepsz sobie Furię i Gwiazdę, a potem pobaw się w łażenie po grobowcach wink.gif

Trzeba się do Kuli wybrać. A do drugiej łapy nie pamiętam co tam chciałem. ~~ Gwiazda tylko na zdechlaki na switchu leży.

Cytat

Hej... Dwa Gaaxy?

O pewnej sztuczce Pan nie słyszał? ;o
Kresselack,
Co tam w lewej łapie trzymasz - czyżby "Błysk" Drizzta? A, widzę, że nie gardzisz Item Upgrade Hmm... ulepsz sobie Furię i Gwiazdę, a potem pobaw się w łażenie po grobowcach

Edit:

Hej... Dwa Gaaxy?
Tamc.,
W takim razie i ja mogę pokazać co nieco.

BG2 - Rozdział 2 - 3 Dni 17 Godzin



Złoty666,
Booomteam:)
BG1, 4 lvl wieży Durlaga, 7 rozdział
Zola,
Screen

Nie chciałem robić nowego tematu więc uznałem że ten będzie odpowiedni chociaż ostatni post ma ponad rok A co do screenu to chciałem pochwalić się moim rekordem w ciosie w plecy ( 90 ) ( Baldur's Gate 1). Nie jest to chyba najwyższy wynik chociaż nie wiem czy 90 to dużo czy mało.Dla mnie dużo bo ostatni rekord miałem 72.



Rekord pobity teraz wynosi 144
Elthran,
Tak więc to jest moja aktualna drużyna. Mimo, że jestem dopiero w II rozdziale jest już dosyć silna Rozdział zmienie gdy wykonam większość zadań pobocznych Moja postać Elthran wojownik/złodziej walczący łukami jest prowadzony od Baldur's Gate I

Moja wesoła drużyna
Sensei_BJ,
Sposób na zabicie smoka w BG to podstawa.
Rincewind,
Kilka moich jest w galerii czyli tutaj.
Folmi,
Tu jest kilka moich.
Neris_Dragon,
Nie znalazlem nigdzie takiego tematu. Chodzi o to by w tym topicu umieszczac TYLKO zdjecia waszych drużyn + (ewentualnie) krotki ich opis ;-) Miejmy nadzieje, ze temat sie przyjmie ;-).
zaczne od siebie:
-=+1=+-
Wczytywanie...