Co się stao? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Raphagorn,
Maciek z klanu rlz A ta przeróbka raczej głupia niż śmieszna, no i zamiast Bartka był Heineken

PS Jutro moja rocznica na tym forum
Konto usunięte,
bez sens... zielony kapturek jest duzzzzo lepszy

fajna przeróbka
Kaanyr Vhok,
U mnie w gim było takie uniwersalne pytanie:"A czy ty?" Motyw w tym taki żeby odpowiedź na nie była jak najbardziej bez sensu. Więc je teraz powiem... A czy oni?... Nie bo z uwagi na poziom w Wiśle skarpety dziadka są założone na lewą stronę.

Ps Jeżeli tego nie zrozumieliście to wybaczcie mi lecz po gim mam wypaczone poczucie humoru
olo,
Również tak uważam, w poprzedniej części cała muzyka była profesjonalnie podłożona a nie jak tu. I jak powiedział Finkregh to nie jest w ogólne śmieszne...
Finkregh,
Głupie i bez sensu. Ale w ogóle nie śmieszne. Kicha!
Kaanyr Vhok,
Nie no z tą aukcją to wypas Jak bym był zarejestrowany to bym kupił BUHAHA
Konto usunięte,
na naszym rynku już pojawił się trunek który spożył wyżej wspomniany maciek!


Nieradze licytowac, efekty po wypiciu blizej nieznane, moze sie okazac ze potem bedziesz w klanie na antenie

Pewna aukcja allegro

taki mój gwóżdz do trumny tego tematu
Kaanyr Vhok,
U mnie to już przechodzi... ale jeszcze z dwa tygodnie temu.... OMG Słyszało sie tylko "Prosze pani! Co się stało!!" i cała klasa w beke...
Medivh,
U mnie teraz na każdym kroku w szkole słychać "Co się stało"
Kaanyr Vhok,
Ja to widziałem już dosyć dawno temu ale największą beke to mam z browara "BARTEK"
Deunan,
Slade is alive!
:x
Osa,
Fajne fajne, a do tego zarąbiście wkomponowali muzyke
Slade,
NocosienocosiestaO
olo,
Ja też nie wiem co wy sie tak rzucacie na Ashgana jak juz ktoś powiedział, że w tamtej wannie mógłby leżeć równie dobrze Rysiu :D:D:D a tak na serio spuśćcie trochę z tonu i pozwólcie wpuścić na forum trochę luzu
Medivh,
Zgadzam sie z Finkiem. Nie wiem czemu tak naskoczyliscie na Asha. W końcu zamiast Maćka móglby być tam każdy (np. ja ;p ) i byłoby tak samo smieszne. No bo jest śmieszne (a glupsze już być nie może ;d ).

Ekh - ja jestem hack3rem i włączylem 'czity' oraz 'godmołd'. Hahaha
Finkregh,
No nie wiem... To nie jest jako-takie naśmiewanie z NIEGO, tylko z sytuacji, jaką wymyślili scenarzyści Klanu. Poza tym - to też fajna muza xD
Więc jak nie chcecie się z NIEGO naśmiewać - to nie patrzcie... I tyle.

(Do ekha - pogrzebałem w plikach kontrolnych gry "Życie" i zyskałem god mode, więc obrzucanie mnie pomidorami nic nie da ;p)

E D I T

Tylko zapomniałeś, ze na serwerze na którym gramy cheaty są na 'off' . Zatem...



ketchupality!


Announcer: Fink was ketchupied by Ekh. Blue team scores!
Ekhtelion,
Dziwny argument Ashgan, że nas 'aż takie' głupoty nie śmieszą. Daj coś innego to się z chęcią pośmiejemy . Drętwo tu ostatnimi czasy strasznie.

A masz!



- Tomatoed By
[font="Arial"]E
k
h
t
e
l
i
o
n[/font]





Announcer: H E A D S H O T!. Ashgan was tomatoed by Ekh. Blue team takes the lead with 1 frag.
krag,
Ola ja się z niego nie naśmiewam. Jeżeli chciałbym to zrobić włączyłbym klan i robił to przed TV. Ale jak widac nie oglądam ani tego ani innych glupich seriali. Zobaczylem cos takiego wiec mnie to śmieszy. Nie mam sie z czego tlumaczyc ;f

Dobrze usuńcie ten temat :f Widze ze wogole nawet takie glupoty was nie smiesza. Niedlugo pomidorami mnie obrzucicie.
Tokar,

Cytat

taaa... macius z klanu, widzialam to juz, w sumie nei widze nic smiesznego w nasmiewaniu sie z jego choroby blink.gif


Tja... także tak uważam. Nie lubię się śmiać z ludzi chorych na taką (lub podobną) chorobę. Po primo, to nie jego wina, że taki jest. Secundo - każdemu coś takiego może się przytrafić. Z resztą nie wypada.... Także podsumowując, humor niskich lotów
Wczytywanie...