Jak 'naładować' broń magiczną? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lachdanan,
NO to sie robi tak samo jak w morrowindzie lapanie dusz potworow najlepiej najsilniejszych w najlepszych kamieniach wtedy kamien ten ma lepsze wlasciwości Naprawa taj jak powiedział ziom u ludzie w gildii magow lub tez innych mago podobnych ludziskow
mcoil,
To nie o to biega.
1. W ekwipunku musisz mieć kamień odpowiedniego rozmiaru (tzn. w mniejsze lub w wieksze wejdzie ale to będzie marnotrawstwo albo kamienia albo duszy)

2. Rzucasz czar soul trap na stwora

3. Zabijasz stwora ale musisz zdążyć prze koncem działania czru (kamień powinien się pojawić w ekwipunku)
Gość_Guest*,
kk dzięki
jeszcze sprawa jest taka - jak się ładuje kamienie? kupiłem czar soul trap, próbuje wyssać duszę z delikwenta i nic mi to nie daje :-| trzeba próbować robic to z zywego czy z trupa? i ile czasu trzeba trzymac czar włączony zeby sie naładowało.
mcoil,
Są 3 sposoby (może więcej, ale na razie tyle odkryłem):

1. Musisz znaleźć naładowane Soul Gem'y (albo samemu naładować) i wystarczy w ekwipunku na takiego delikwenta kliknąć, ukaże się okno ze spisem twoich magicznych przedmiotów, ilością ładunków w kamieniu i w przedmiotach. Teraz wystarczy tylko kliknąć na przedmiot, aby naładować.
UWAGA! Kamień zostanie w całości zużyty, nieważne czy zużyty zostanie 1 ładunek czy wszystkie, i zostanie doładowany tylko wybrany przedmiot.

2. Wystarczy pójść do Gildii Magów w dowolnym mieście, znajdziesz w niej kolesia, który może to zrobić, ale nie za darmo. 1 ładunek=1smok (całkiem drogo, jeżeli cieńke magiczne przedmioty zużywają na 1 użycie powyżej 20)

3. W niektórych kaplicach (ruinach) znaleźć można bardzo jasno świecące kamienie, na piedestale, chronione przez jakiś mechanizm lub pułapki, używa się go jak Wakeland Ston'a ale z tą różnicą, że napełnia ładunkami na maxa wszystkie magiczne przedmioty w ekwipunku (jeden kamień = 1000 smoków).
Gość_Klon*,
Hej. wczoraj zacząłem grać, mam problem. dorwałem magiczną broń i mi się 'wyczerpała'. 0 uses, 0/6100. Mam kamienie, nie wiem gdzie dorwać soule. moze ktoś mi pomoc w tym temacie?
Wczytywanie...