Kto umie tworzyć mody do minecrafta, chciałbym spróbować. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hassan',
Chłopie, nikt Cię tego nie nauczy - naucz się javy i zacznij pisać, a najpierw naucz się co nieco o informatyce i programowaniu. To już któryś raz, kiedy zaglądasz na forum GE i prosisz, żeby ktoś coś informatycznego zrobił praktycznie za Ciebie.
Nie ma czegoś takiego jak poradnik "jak stworzyć moda". Soaryn próbuje zrobić taki tutorial, ale już w pierwszym jego odcinku żegna wszystkich, którzy nie umieją programować. Pisanie modów, szczególnie do gry o tak dupnym kodzie jak Minecraft to nie coś dla początkujących.

Poprawiłem też nazwę tematu - ortografia to kolejna rzecz, którą mógłbyś podszkolić.
tomasz95,
Szukam kogoś kto umie tworzyć mody do minecrafta, ponieważ sam chciałbym spróbować stworzyć własnego moda. Możecie pisać o poradnikach sami też możecie mnie nauczyć przez forum.
Na początek chciałbym wiedzieć jakich programów użyć.
Każdy kto może niech spróbuje mi pomóc, czyli podać jakiś link to poradnika jak tworzyć mody , można też wpisać cały poradnik do odpowiedzi, albo nauczyć mnie jak to zrobić.
Z góry dziękuję.
Wczytywanie...