Hełm Orcyna Niedźwiedziego Pazura - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

anglik,
trzeba iść do Assurdirapal (dokładnie w Assurdirapal: Inner Shrine) leżących na północ od Urshilaku Camp. Malacath powie na pewnym hełmie należącym do elfiego "bohatera", Oreyna Bearclawa. W rzeczywistości wszystkich jego sławnych czynów dokonał kto inny, ork imieniem Kharag gro-Khar. Naszym zadaniem jest znalezienie potomka Oreyna i zabicie go. Jedyną wskazówką co do jego miejsca pobytu jest to, że mieszka w mieście, w którym mieszka Człowiek-Bóg. Łatwo się domyślić, że chodzi o Vivec. Tam najlepiej spytać się jakiegoś Ordinatora, a powie nam, że jego potomek Farvyn Oreyn, potężny mag, udał się właśnie z misja do Gnaar Mok. W Gnaar Mok powiedzą nam, że Farvyn Oreyn znajduje się na południe od miasta. Gdy go znajdziemy musimy się zapytać o Kharag gro-Khara, a Farvyn po rozmowie nas zaatakuje. Oprócz niego jest jego dwóch przybocznych (jedna z nich ma Glass Stormsword i pełny zestaw zbroi orkowej na sobie). Po zabicu Farvyna wracamy do Assurdirapal, a w nagrodę dostaniemy Helm of Oreyn Bearclaw.

heh ladnie to tak zerznac zywcem z innej strony, podalbys chociaz swoje zrodlo :PP by OLO
Deunan,

Użytkownik piosarz dnia Apr 15 2006, 04:05 PM napisał

Witam, jak zdobyć ten hełm?? wiem że trzeba iść do jakiejś świądtyni Daedr kliknąć na posąg i on kaze zabić nam jakiegoś orka, ale gdzie znaleść tego orka?? Nie mam pojęcia, jeżeli ktoś wie gdzie jest ta świątynia i gdzie ejst ork to niech koniecznie napoisze!!! Z góry dzieki

Nie trzeba zabijać orka, tylko pewnego Mrocznego Elfa w dwemerowej zbroi nieopodal Gnaar Mok (lol geez, thx angol).
A świątynia jest albo gdzieś na w północnym wybrzeżu Morrowind, albo na wyspie na lewo od Sheogorad... Nie pamiętam dokładnie, może ktoś inny uściśli.
Gość_piosarz*,
Witam, jak zdobyć ten hełm?? wiem że trzeba iść do jakiejś świądtyni Daedr kliknąć na posąg i on kaze zabić nam jakiegoś orka, ale gdzie znaleść tego orka?? Nie mam pojęcia, jeżeli ktoś wie gdzie jest ta świątynia i gdzie ejst ork to niech koniecznie napoisze!!! Z góry dzieki
Wczytywanie...