Diego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Shade,
Tutaj daję ci mapkę ...
Diego.jpg

A tutaj gdzie jest złoto ...
Diego2.JPG
Gabriel,
Niedaleko miejsca gdzie w jedynce zrzucili cie do doliny Jak wyjdziesz z jeziorka to zaraz na na prawo pod skalną ścianą.
Marek Siwicki,

Użytkownik Ven'Diego dnia Apr 14 2006, 01:12 PM napisał

Wiesz gdzie było wejście na terytorium orków, pilnowało go dwóch kolesi.
Musisz iść tą drogą i w pewnym momęcie skręcić w lewo, tam jest taki mini kanion. Tam siedzi Diego.
Acha i przed tym kanionem są ciała paladynów

[post="42426"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Podpowiedz mi gdzie znajde kase Diego w Goticu II
Gość_emkakafe*,
jest obok takiego bagna w jaskini
Wojownik ADANOSA,
Diego jest tam gdzie w G1 była kryjówka Miltena! W G2 są tam krwiapijcy i wilki(niedaleko)! Zobaczysz że są przy wejściu są dwaj martwi paladyni( jedzą je wilki) tam bendzie wejście i siedzieć bendzie diego a w jaskini będą skrzynie!
Gość_Adanos*,
Diego jest na terenie orków z Gothica I w Starej kryjówce Miltena w GI
Finkregh,
Eh, sry, nazwy mi się już zdrowo pomyliły... Jakis rok niegrania robi swoje
Ale poza ta nazwą nic nie pomyliłem
Dany,
Nie koło Coragona, tylko koło Cavalorna, myśliwego w stroju Cienia. Za jego domem w lewo jest wnęka do jaskini, tam stoi paladyn. Zresztą ja się na nich natknąłem na samym początku, bo sobie przeszukiwałem stary dom Cavalorna i od razu to znalazłem. Trudno tam nie trafić.
Finkregh,
Stara kopalnia?...

Bardzo blisko zamku. Jesli grałeś w GI, to obok chaty Coragona... A jak nie, to trochę trudniej będzie ci to wytłumaczyć. Weź mapę od Garonda (tą z kopalniami) i zlokalizuj taki pokaźnych rozmiarów las obok zamku (na północy będzie, jeśli dobrze pamiętam). Jak już się tam znajdziesz (najlepiej wykorzystaj zwój przemiany, bo orków jest mnóstwo), to odczaruj się PRZED chatką, rozwal aprę szczurów i polnych bestii i idź do jaskini ZA chatką. Tam bedzie czekał Markus...
Gość_Guest*,
Dzięki za pomoc. Ja szukałem za daleko i dla tego nie mogłem go znaleźć. Niestety mam kolejny problem: nie mogę znaleźć ekipy z kopalni przy byłym nowym obozie. W momencie, gdy gość z tej kopalni mi mówił, gdzie są coś mnie oderwało i nie usłyszałem. Proszę jeszcze raz o pomoc
Finkregh,
Ewentualnie, droga nr dwa - zaczynając od działającej kopalni przy wieży Xardasa.

Idziesz drogą za paladynem (nie pamiętam imienia), w górę. Skręcasz w lewo, i powinieneś natknąć się na krwiopijców i wilki. Obok nich jest przejście w prawo - idziesz, aż zobaczysz parę grupek krwiopijców, wargów, i wilków. Praktycznie na wprost masz teraz widoczne dwa ciała palów (przy widoczności 300%). Jak nie - idź prosto... Przy tych ciałach już poinny urzędować wilki
Ven'Diego,
Wiesz gdzie było wejście na terytorium orków, pilnowało go dwóch kolesi.
Musisz iść tą drogą i w pewnym momęcie skręcić w lewo, tam jest taki mini kanion. Tam siedzi Diego.
Acha i przed tym kanionem są ciała paladynów
Gość_Łukasz*,
Proszę o pomoc! Nie moge znaleźć Diega, który gdzieś się włóczy z rudą po górniczej dolinie. Muszę go znaleźć, żeby mi powiedział, ile rudy wydobyli. Proszę o bardzo dokładny opis miejsca (można się posługiwać nazwami z pierwszego Gothica bo w niego grałem).
Wczytywanie...