Pokemon : Nowy Początek - rekrutacja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Obserwator,
To tak Nowy Początek dla Nomada został już napisany

Wiktul

Zaskoczyłeś mnie tym

W każdym bądź razie witamy na pokładzie panie Naczelny
Wiktul,
A ja również, a co!
Nomad,
Ja również się piszę
Obserwator,
Rany Julek o jakich porach wy tu piszecie

Wiktulu przecież nikt ci nie karze brać tego Johto. Wybierasz Kanto i łapiesz te pokomony pierwszej generacji ,którego dobrze znasz a gdybyś przypadkiem spotkał stworzenie z drugiej to zawsze może odstraszyć je nożem/ strzelbą/ kilofem/ Rangerem Krzysiem ( wybierz sobie co chcesz )

Hassan ten pokemon ,którego wskazałeś należy do III generacji ,ale jeżeli wyrażasz chęci do gry to możemy śmiało się dogadać

Nikt więcej oprócz manfreta nie jest zainteresowany ?

[Dodano po dobie]

Manfret dostarczył mi kartę postaci. Mam nadzieję ,że sesja z jednym graczem jakoś wystartuje
Hassan',
Hassan',
Bo ja pamiętam nazwę. GameGrumpsi mieli z niego glebę w którymś z odcinków swojego plejtru przez Pokemony.
Ranger Krzyś,
Jaki pokemon jest żartem z meksykan?
Hassan',
Jeśli można mieć tego pokemona, który jest z żartem z meksykan, to ja w to wchodzę.
Wiktul,
Bladego pojęcia nie mam o "drugiej generacji". Gdy się tego namnożyło powyżej 151 i zobaczyłem, jak wyglądają te kolorowe, asymetryczne kleksy wydające dźwięki, to straciłem jakiekolwiek zainteresowanie tematem
manfret,
Dobra, jakby co jestem chętny. KP zrobię później.
Obserwator,
Postanowiłem wreszcie spróbować swoich sił jako Mistrz Gry na Game Exe.
Proponuję wam sesję pbf w świecie Pokemonów. Tak ,tak wiem dość ryzykowny pomysł.

Planuję odciąć się od anime i zrobić to nieco na bardziej poważnie. Pozwólcie ,że przedstawię wam wszystkie informacje :

- sesja rozgrywała by się w dwóch regionach Kanto i Johto.
-pojawiłby się pokemony pierwszej i drugiej generacji
- gracz miałby swobodę w kierowaniu swojego wątku
- nie było by skomplikowanej mechaniki
- pojawiłyby się karty pokemonów z atakami
- od czasu do czasu rzuciłbym kością k10 lub k20 aby określić szansę ataku , otrzymanych obrażeń itd.


Mam ,że tak powiem średnie doświadczenie w prowadzeniu sesji i pragnę się teraz wykazać
Jeżeli ktoś się poczuł zainteresowany to pozwólcie ,że przedstawię wzór karty postaci , którą możecie wysłać do mnie na PW

Imię :
Nazwisko :
Płeć :
Wiek :
Wygląd postaci :
Osobowość :
Umiejętności :
Ekwipunek :
Region :
Miejsce startowe :
Cele postaci :
Historia :
Preferencje typów pokemonów :

Startowy pokemon :
Imię :
Płeć :
Osobowość :
Ataki : tu uzupełnia MG

Teraz pozwólcie ,że wam objaśnię kilka rzeczy
- Imię i Nazwisko nie musi być typowo japońskie
- przedział wieku waszej postaci to od 16 do 24 lat . Jakoś nie wyobrażam 10-latka ,który samotnie podróżuje przez region . Bądźmy poważni
- wygląd i osobowość jest chyba jasną sprawą
- Co do umiejętności to napiszcie w czym dobry jest wasz heros lub heroina
- W ekwipunku umieścicie strój , jakiś namiot czyli macie prawo do wszelkich przedmiotów. Dodatkowo wasza postać dysponuje 8 zwykłymi pokebalami i standardowym pokedexem ( jeżeli bohater odwiedził profesora Oaka lub Elma )
- sprawa Regionu jest jasna : Kanto albo Johto
- miejsce startowe jest całkowicie dowolne i nic wam nie narzucam . Oby tylko było zgodne z wybranym regionem
- w celach postaci proszę napisać jakie są jej zamierzenia ,marzenia, cele ,
- w preferencjach dotyczących poków napiszcie jakie stworzenia chcielibyście trenować . Chodzi mi o rodzaj np. pokemony wodne, ogniste ,elektryczne. Można wybrać trzy rodzaje

Omówmy tutaj sprawę startowego pokemona :
- Możecie wybrać startery Kanto : Bulbasaur, Squirtle , Charmander lub Johto : Chikorita, Totodile Cyndaquil
- możecie wybrać innego pokememona ,ale nie może być :
* pokemonem legendą
* pokemonem typu psycho, smok, duch
* nie może być wyższą formą ewolucji np. Wartortle
- Powinniście mi opisać jak tego pokemona złapaliście najlepiej w historii postaci 

To było wszystko na ten temat. Oczywiście czekam na pytania , komentarze .

"Czy to Pokemony, czy Muminki, czy klasyczny Warhammer - grać można we wszystko, jeśli tylko jest z kim" to przeczytałem od pewnej mądrej osoby
Mam nadzieję ,że znajdę kilku chętnych
Serdecznie zapraszam

Nie ma zabawy bez ryzyka
Wczytywanie...