Userbars - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
A ja mógłbym prosić o coś z drowami ? I napis "I'm a drow " czy coś w tym stylu.
I drugi - można animowany? Jak tak to napisze na PW.
Medivh,
Ale komentarze, że coś się nadaje do syfu mógłbyś sobie darować. Przypomina to "konstruktywną" krytykę serwowaną nam przez konkurencję.
Majarek,
Ven Diego...
Pierwsze twoje userbary nadawały się tylko do syfu...
kolejne i kolejne też... beznadzieja...
ale widziałem poprawę w coraz to kolejnym poście... widac uczysz się na własnych uskach xD

powiem tak - mało ci brakuje już do stworzenie dobrego userbara

powodzonka xD
Yale'mallis,
Tu moja propozycja (tzn. znaleziona w necie)



Gartris,
A to zrób UB lepiej bedzie wyglądać
Ven'Diego,
Baner? Czy może UB? Bo jak baner, to podaj rozmiary.
Gartris,
Mógłbym prośic o pewien baner gra Starcraft i żeby Hydra albo Kerigan była
Ekhtelion,
Twoja wizja... To dlaczego jak robisz userbary to wykorzystujesz loga i grafiki z gier? By były charakterystyczne i się z daną grą kojarzyły. A ten z JA2 nijak nie pasuje... (możesz mnie zabić )
Ven'Diego,
nie muszę grać żeby wiedzieć o co chodzi. Moja wizja więc mogę sobie dać czerwone ,nie. Wcale nie musi być charakterystyczne. *daje sobie spokój*
Ekhtelion,
Jakbyś grał w JA2 to byś wiedział o co chodzi. Takie tło jest charakterystyczne dla tej serii, ten twój userbar to niewiadomo z czego jest jak się na niego patrzy.
Ven'Diego,
Nie, nie musi być zielone tło. To zależy jakie sobie wymyślę.
Ven'Diego,
Hur ju ar

Musiałem dać to jako załącznik, bo coś mi net szwankuje ;/
  • UB_BG.png
  • UB_ja.png
Yale'mallis,
To teraz ja czekam.
Hawkwood,
Dzięki wielkie. Niedługo wepchnę go gdzie trzeba...
Ven'Diego,
Postaram się coś wyskrobać

[Dodano po chwili]

Narazie mam dla Hawka.
Hawkwood,
A ja poproszę uprzejmie o Neverwinter Nights player (tylko z Aribeth obowiązkowo... ).
Yale'mallis,
Dobra składam zamówienie na dwa userbary.
*Baldur's Gate II player
*Jagged Alliance 2 player
Ven'Diego,
A jeśli ktoś chce zrobić sobie animowany userbar to niech się skontaktuje ze mną
A jeśli ktoś chce zrobić samemu, to wystarczy Photoshop lub jakiś inny dobry program do animacji
Strażnik,
Wrzucę mój drobny akcent Dzięki za inspirację.



Jeśli ktoś chce mieć animowanego userbara, takiego jak mój albo Deu, niech się ze mną skontaktuje.
Wczytywanie...