Daemonica - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

ŻuLbErT,
a co ty myslisz ze ja nad tym nie pracuje pomysl ze bezprzerwy staram sie uwazac na wszystkie wyrazy a to byla chwila mojej nieuwagi
wiec lepiej byloby zwracac mi uwage bez tych pustych pouczeń


Pisze się uważać... Wyrób sobie odruch, ze zanim napiszesz posta to wrzucasz go do worda. Wszyscy będą happy wtedy.
Ekhtelion,
Co do pietera to podaj dokładnie o jaki błąd chodzi tak jak powiedział Rince. Sprobuj przeinstalować gierkę, sprawdź sterowniki do karty graficznej i DirectX'a. Zajrzyj też może do readme, tam może być wyjaśnione o co biega.
Poza tym na ich stronie jest napisane, że gra wymaga kodeków WMP (czyli trzeba mieć najlepiej SP2) oraz mogą wystąpić problemy jeśli masz na kompie wyższą rozdziałkę niż 1024x768. (dopiero jak się w grze zmieni na wyższą powinno chodzić).

Cytat

czy to jest moja wina że mam dysgrafiei dysoryografie i to nie jest moja wina ze popelniam niekontrolowane błędy


Twoja wina bo nic z tym nie robisz. Od tego masz słowniki, worda i pluginy do przeglądarek sprawdzające pisownie by nie robic błędów. A to, że masz dysortografię i dysleksję powinno cię tylko motywować by starać się 3x bardziej niż inni, bo w dorosłym życiu nikt nie będzie patrzył na twoje papierki...
ŻuLbErT,
Spróbuj ponownie zainstalić zobacz czy plyta nie jest uszkodzona
a tak wlasciwie masz ty może oryginał

ma ktos spolszczenie do tej gry bo dostalem ja po angielsku a mój angielski jest cienki

Polski chyba też...

[Dodano po chwili]

Cytat

ma ktos spolszczenie do tej gry bo dostalem ja po angielsku a mój angielski jest cienki

Polski chyba też...

czy to jest moja wina że mam dysgrafiei dysoryografie i to nie jest moja wina ze popelniam niekontrolowane błędy
Rincewind,
Przydałoby się jeszcze napisać co w tym błędzie wyskakuje.

Ps. Na początek popróbuj odpalić w różnych trybach zgodności (we właściwościach pliku exe lub skrótu, z którego odpalasz grę). Czasami trzeba nawet na win 95 zmienić... .
pieter_66,
Witam. Mam problem z tą grą. Odpalam, wszyztko ok dopoki nie pojawi sie glowne menu. Wyskakuje mi jakis blad i gra zamyka sie. I tak za kazdym razem ( Mam XP-ka. Pomocy
Wczytywanie...