Rozgrywka internetowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ornikiel,
Tak, możliwe. Jednak obydwaj musicie posiadać tą samą wersję gry, te same dodatki itp.
Wchodzicie w opcje muli, najpewniej protokół tcp/ip, tam zakładasz sesje i czekasz aż kumpel się dołączy. Chyba musicie znać swoje ip o ile pamiętam.

Jeśli jeden z was jest w sieci to musicie używać hamachi ze względu na firewall. Jeśli się do powinniście go wyłączyć. Pamiętejcie też o założeniu hasła bo się będą wam ludzie wtaraniać.
Galed,
Chciałbym zagrać w BG z kolegą przez internet, czy jest to możliwe?
Orish Shanlen,
Zapytaj na forum Children of Bhaal.

Link został skasowany, bo wyraźnie regulamin zabrania reklamowania serwisów/for o podobnej gameexe tematyce. Ostrzeżenie sobie jeszcze darujemy - Wielce Wielkoduszny Rince.
Gość_Guest*,
Nikt z was nie gra w BG po necie?? Bo ja juz nie wiem co mam zrobic. Jak ktos potrafi to niech wytlumaczy to lopatologicznie co pokolei mam zrobic.
Gość_Nazgul*,
Problem moze i glupi, ale niech ktos mi krok po kroku powie jak zagrac z kims po sieci w BG I. Probowalem juz na wszystkie (chyba) sposoby. GameSpy, hamachi, jakies patche. I nadal nei mam pojecia jak zagrac.
Wczytywanie...