Prosze o jakiekolwiek save'y - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
Mogłbys mi tez wysłac sava?Moj e-mail dawidek400@o2.pl
Cielson,
No granie po raz pierwszy w daną gre na kodziorach jest bzdurne, i w ogóle bez sensu...
Ale jak sie gra w to po raz 50 to czemu nie?... a tak dla czystej przyjemności....
Oczywiście nie mówie tu o oblivionie, bo nie wiem czy ćwierć przeszedłem chociaż....;]
Lachdanan,
Konsole w takich grach jak morrowind lub oblivion winno sie zniwelowac. Tak to jest ze ludzie zaczynaja cheatowac... i po co zeby byc mocnym ?? to poco wogole grac wpiszcie sobie kody na koniec gry zobaczcie epilog i tyle. Moim zdaniem gra na kodach mija sie z sensem.
Perfum,
Siema, niema sprawy zaraz ci wyślę save na chwilę przed skończeniem treningu będziesz mógł w ten sposób
zaprojektować od nowa swoją postać bez użycia konsoli. Wystarczy podejść do kraty i wcisnąć spację 3 pierwsze opcje to twożenie postaci, 4 to koniec treningu
Gość_Skarsol*,
Witam mam problem z rozpoczeciem gry, wiesza mi sie przy wybraniu 'nowa gra'. Chcialbym sprawdzic czy bedzie sie dalo kontynuowac gre zaczeta na innym kompie. Prosze o jakiekolwiek save'y moj e-mail: skarsol(malpa)o2.pl
Wczytywanie...