ekscytujący romans - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

O-Neill,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik clerk dnia wtorek, 26 lipca 2022, 12:33 napisał

Osobiście uważam że wątki romansowe w DA1 są kiepskie.

Widać, że nie grałeś w Dragon Age II
clerk,
Osobiście uważam że wątki romansowe w DA1 są kiepskie.
canpr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ja9219 dnia piątek, 22 lutego 2013, 03:34 napisał

witam gram w ta gre od nie dawna i powoli dopiero zaczynam ja ogarniać. zauważyłem po filmikach ze gra na konsoli rózni sie troche od PC
i tu mam pytanie co do osiagniec z romansami czy wersji na konsole xbox tez sie da to osiagnac?
i jak? (przyklad obojetnie z kim)
czy trzeba miec jakis dodatek?


no to juz sie domyslilem
a ktoś moze mi podpowiedzieć w jakim czasie gry to ma sie wydarzyć ?
Gość_Toshio93*,
Pomocy romans z Serą zastopował mi się na pocałunku i nie daje mi tego prezentu co mam dalej zrobić ?
Salem,
No to ja Ci tam odpisałem ;p
ja9219,
jeszcze raz dziekuje za odpowiedz. juz mi sie udało z Leliana jak i Morigan. co prawda potem Leliane zabilem obok urny (przez przypadek ) ale osiagniecie sie odblokowało

A jak juz tak dobrze i szybko doradzacie (za co jestem wdzieczny) to wiecie gdzie jest Jowan w Denerim ?
co prawda napisalem to juz na innym poscie tutaj ale nie wiem jak wy to sprawdzacie czy jest cos nowego
Salem,
Niezupełnie. Chodzi po prostu o to, żeby bardzo dużo z nią rozmawiać, wysłuchiwać jej historii, być dla niej miłym, no i przede wszystkim - mieć u niej dużo (DUŻO) punktów przyjaźni. Wtedy nam opowie o wspólniczce, co podczas następnego random encountera da nam start dla jej misji, po której wykonaniu wszystko już powinno pójść łatwo
ja9219,
ok dziekuje udało się
gramw tą świetną gre juz 3 ludkiem ale po raz pierwszy Leliana zagadała o tą jej byłą wspólniczkę dopiero teraz za 3.. mysle ze to ma coś wspólnego z perswazją bo dopiero teraz zacząłem w tą umiejętność ładować punkty..
chociaż w sumie sam nie wiem czy to o to chodzi
Salem,
Spoiler alert!

Przy Lelianie
SPOILER
na pewno musisz wykonać zadanie z Marjolaine, a później odbyć jeszcze rozmowę w obozie, podczas której musisz Lelianę pocieszyć po tym, co zaszło. W ogóle będzie sporo nawijać, zanim uda Ci się zwieńczyć romans.
Wiktul,
Ten czas nie jest odgórnie określony. Wszystko zależy od tego jak często i w jaki sposób będziesz rozmawiał ze swymi towarzyszami, od miejsca i okoliczności w jakich będziesz to robił, od zadań, które dla nich wykonasz, określonych prezentów itd. Przy pierwszym podejściu do gry trochę Ci to zajmie i fajnie, bo nie ma się z tym co spieszyć
ja9219,
no to juz sie domyslilem
a ktoś moze mi podpowiedzieć w jakim czasie gry to ma sie wydarzyć ?
Salem,
Pocałunek nie jest liczony jeszcze jako romans - musi dojść do czegoś więcej i wtedy odblokowuje się osiągnięcie.
ja9219,
dziekuje za odpowiedz
jednak gralem kobieta szlachcianką i u Leliany mialem chyba maximum wdziecznosci doszło do pocałunku a mimo to osiagniecie sie nie odblokowalo dla tego zagoscilem na tym forum.
zanim odpowiedz nadejdzie spróbuje zagrać jeszcze raz może coś nie tak jej odpowiedziałem albo jakiś minus przeważył..
Wiktul,
Z tego co wiem, wersja konsolowa różni się od pecetowej głównie poziomem trudności. Nie przypominam sobie, by były znaczne różnice fabularne, zwłaszcza w kwestii osiągnięć. Jestem zatem przekonany, że nie musisz obawiać się o dostępność opcji romansowych, ani też pobierać żadnych specjalnych DLC czy instalować... tfu, kupować dodatku.
Poszczególne opcje odblokowują się z czasem, w trakcie postępu rozgrywki. Im dalej zabrniesz w grze, im więcej zgromadzisz przy tym "plusów" u danej postaci kobiecej (Morrigan, Leliana) lub męskiej (Alistair, Zevran), tym większa szansa na przelotny lub długotrwały romans.

Jednak sam nie grałem na konsoli, dlatego też poczekaj na wypowiedź kogoś, kto będzie miał pewność co do tej kwestii
ja9219,
witam gram w ta gre od nie dawna i powoli dopiero zaczynam ja ogarniać. zauważyłem po filmikach ze gra na konsoli rózni sie troche od PC
i tu mam pytanie co do osiagniec z romansami czy wersji na konsole xbox tez sie da to osiagnac?
i jak? (przyklad obojetnie z kim)
czy trzeba miec jakis dodatek?
Wczytywanie...