Problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_ManUtdRLZ!*,
ja mam problem jeden goscio z gildy magow zeby wyrobic mi ekwipunek potrzebuje drewna ktore mam mu przyniesc i nie wiem gdzie to drewno jest.
akodo_ryu,
Nie o to mi chodzi. Rozpakowuje obraz płyty i wszystko jest cacy, poza tym, że data4.cab jest rozmiary 0.
Wcześniej próbowałem rozpakować podstawowe archiwum (90 rarów, 50MB, standardowo) 7zipem u kumpla i krzyczał że archiwm jest uszkodzone. Problem polega na tym że winrar nie krzyczy, a i sumy kontrolne się zgadzają =/ Nie wiem, postaram się jeszzcze znaleść ewentualnie uszkodzony plik i ściągnąć od nowa. Mam nadzieję, że to przejdzie... I tak pewnie kupię Serię Kolekcjonerską jak tylko pojawi się w sklepie, bo nie chce mi się zamawiać.

edit.
akodo ... nie akado... czy to takie trudne -_-

Sorki, już poprawiam. I bez nerwów.

BTW jak już chcesz, żeby inni byli dokładni, to czemu samemu miałbyś nie być... - Rince, nie rice.


mea culpa (chociaż ja mogę zgonić,że mi się palec omsknął, a 'a' koło 'o' raczej nie jest =p)

edit2:
zapomniałem się pochwalić =p
Rincewind,
Akodo, miałem coś podobnego, a może wręcz identycznego z KoTOR'em. Instalowałem pierwsze 3 płytki bez problemu, ale przy czwartej zawsze przy wypakowywaniu któregoś tam pliku komputer się sam wyłączał . Parę tylko razy pisało, że plik nie może zostać oczytany (czy coś takiego), ale... raz się zainstalował do końca! Tyle, że chwile później zauważyłem, że na zapchanej czymś innym partycji i... do dziś dnia nie udało mi się zainstalować po raz drugi . A zresztą u mnie jak się chciało wypakować jakikolwiek plik z rozszeżeniem cab (Win Rarem), to pisało, że archiwum jest uszkodzone, więc chyba nie w tym tkwi błąd.
akodo_ryu,
Tak więc, problem polega na tym, że mam już obliviona (wersja testowa) i ściągnął mi ise z babolem w archiwum. Póki co nie mogę znaleść w którym pliku ten babol się znajduje, więc mam prośbę: czy mógłby ktoś mi udostępnić (np. w przekazie bezpośrednim, bądź z jakiegoś serwera plik data4.cab (wiem że to ponad 600MB)
Jeżeli ktoś byłby w stanie wysłać go z naprawdę dobrymi osiągami (czyt. 5-10 Mbps) to ja mógłbym go też prawdopodonie z takimi odebrać.
Ewentualnie mogę podskoczyć osobiście do kogoś na terenie Lublina.
Wczytywanie...