FF XII - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ajgor,
Sorry za odswierzenie topiku sprzed ponad roku, ale... FFXII juz od jakiegos czasu jest na rynku, a tu na jego temat cisza. Mysle, ze ta czesc sagi zasluguje na odswierzenie. Macie juz? Jak wrazenia? Ja dla mnie bomba. Chociaz... niewywazony poziom trudnosci. Momentami smiesznie latwa, a momentami wrecz drazniaco trudna. Ale za to Moogle piekne
Devilus,
mi jakos nic oprocz ff 7 i 8 nie podchodzi, x gralem malo x-2 mam i jest skopana, moze zrobia cos z 12....
akodo_ryu,
Długo nic tu się nie działo, ale jest okazja do napisania nowego topica. Swoją oficjalną (bądz co bądź japońską premierę) miało FF XII.
Na nasz piękny kraj z moich informacji udeża w listopadzie (i cały listopad w pizdu, mam nadzieję, że Kingdom Hearts 2 nie wyjdzie w trakcie sesji...), więc do jesieni można napisać to i owo na temat tego , co już wiemy o tym tytule, który od dzisiaj będę nazywał "złodziejem listopada "

1. FFXII jako jedna z nielicznych gier w historii dostało 40/40 w ocenie serwisu Famitsu
2. Na sieci ukazało się intro FFXII w high res. Wrażenia naprawde niesamowite. Square-Enix staje się coraz lepszy jeżeli chodzi o animację (tak, to jest możliwe). Mam nadzieję, że Finalny produkt jest równie dobry jak ten filmik

Cóż, niewiele napisałem. Bo niewiele wiem... Co nie zmienia faktu że czekam z utęsknieniem aby po raz kolejny przenieść się w niesamowity świat magii i techniki (i kobiet - królików )
Wczytywanie...