Pierwsze wrażenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Mattio*,
Gra jest super oddaje wszystko co najlepsze i bycie wapirem
Aruven,
Gra ma bardzo ładną grafikę.Fabuła jest taka sobie.
Nie to co w morrowindzie.
No ale każda gra ma swój klimat.



Krótko prosto nie da się inaczej
Diego158,
Moim zdaniem Oblivion zasługuje miano na najlepszą gre RPG która ukazała się do tej pory Oblivion is the best of the best
matriotto,
pierwsze wrazenie jak dotknalem pudelka i zobaczylem wymagania okur...DE
jak wlaczylem gre woow ale wypas
grafika super i dziala na moim piekarniku
uriel septim,
Oblivion to moim zdaniem najlepszy RPG świata.
Super grafika, fabuła wciągająca na bardzo dużo godzin i super fizyka!!!
Misiuu the Lord,
Mi najbardziej na początku podobal sie silnik fizyczny... Nie znam nikogo kto nie pobawilby sie lańcuchami w lochu A poza tym oczywiście AI, Fizyka, Fabuła no i oczywiście grafika... Chyba najładniejszy RPG na komputery...
Xardas 2006,
Pierwsze wrażenie hm w podziemiach w więzieniu było super (może dlatego że byłem podjarany nową grą ) wychodzę z podziemi i ... cudo woda piękna krajobraz jeszcze lepszy a co najlepsze te ruiny mniam , a te twarze każda inna nie to co w gothicu 15 osób ten sam pysk np.asayni powiem , że myślałem że nie ma lepszej gry niż gothic i dałbym głowę sobie uciąć że to prawda no ale jednak straciłbym ją i są koniki .Ta gra przypomina mi trochę Dzieje Elenium (to taka książka dla tych co nie wiedzą)i dlatego podoba mi się jeszcze bardziej ocena 20/10
Jeździec Apokalipsy,
Pierwsze wrażenie było super.TES 3 podobało mi się,TES 4 bardzo mi się podoba więc jeśli 4 jest taka w******a to ciekawe jaka będzie 5?Klimat Skyrim bardzo ciekawe...
Briam,
Myślałem że stworzenie takiej gry jest nie możliwe a tu proszę. Gdy zagrałem pierwszy raz to było słychać w pokoju tylko dźwięki typu "uuuuuuuu" i "łaaaaał". Gdy wyszedłem z podziemi i zobaczyłem na własne oczy wodę ustawioną w max detalach i wszystkich bajerach to myślałem że padnę z wrażenia, ale gdy zabiłem jelenia i go taszczyłem po ziemi a następnie wrzuciłem zwłoki do wody to już nie mogłem oderwać się od monitora. CUDO, inaczej tej gry opisać się nie da xD
Gość_Khanjit*,
tak na marginesie to napiszcie jak znaleść zapisy normalnie jest folde z angelską nazwą zapisy s-h-a-w-e-s liteuje żeby nie założyć przez przypadek linku a zatem gdzie jest folder z zapisami
Wombat kombat,
1 wrażenie hmmm jakbym uprawiał sex z mis swiata:D:D Kozacka grafika no może z wyjątkiem mord ludzi i niektórych stworów , jednak kiedy wchodzimy do lasu.... po prostu nic dodac nic ujoc:D
Etheriel,
W kilku pierwszych minutach gry oszałamia nas grafika i okno tworzenia wyglądu. No i dobra, idziemy przez te kanały, wychodzimy... I spadamy z krzesła. Przed nami piękne lasy, plaże i łąki. Wchodzimy do miasta. NPC nie są takie sztywne. Jedzą, śpią, rozmawiają. Potem nie jest już tak różowo. Zadania owszem, ciekawe, ale po prostu zbyt proste. I ogromnym minusem jest level scalling. Za toogromny plus za MB
Kafi,
Jest po prostu super.
Bullet,
wampirem się stajesz kiedy przy walce z jednym z nich wyskoczy ci komunikat że zarazileś się porfirią czy czyms podobnym i wtedy po trzech dniach zmienisz się
Ark,
Gierka niesamowita jest!!
Wampirem szczerze mówiąc to nie wiem jak się stałem bo dopiero po kilku dniach od walki z nim się stałem...

Do Gildii Morderców (Dark Brotherhood ) łatwo się jest dostać...
Wystarczy kogoś zabić... Ja na przykład zabiłem podczas pierwszego włamu w Imperial City... Jak będziecie spać to wtedy chyba lider tego klanu przyjdzie... Da wam quest... Jeśli zabijecie pewnego kolesia daną wam bronią to wtedy was przyjmą...

Do Gildii Złodziei trochę trudniej...
1. Trzeba "spojrzeć" na jeden z listów gończych za Gray Fox'em...
2. W Anvil (może można z jakimkolwiek) pogadałem z żebrakiem (beggar), nabiłem sobie u niego Deposition ile mogłem a potem spytałem o Gray Fox'a...
3. Poszedłem do Imperial City w miejsce o którym mówił żebrak o północy...
4. Pokonałem złodzieja z którym miałem się ścigać (chodziło o jakiś dziennik czy coś takiego)...
5. Zacząłem wykonywać misję dla Gildii...


To narazie tyle

Powodzenia i dobrej zabawy
Cielson,
e tam... co prawda nie wszystko ale większość mam prawie na maksa, z drugiej strony gdyby spojrzeć
na to ile w to gram...
i tak: blade`a mam już ponad 100 , większość czarów też przy setce no może oprócz ilusion, mojego sneak`a nie powstydziłby się żaden szanujący się ninja, o moim acrobatic`sie & atletic`sie też warto wspomnieć, alchemia jeszcze cztery oczka i będzie stówka, block, heavy & light armor - tu też jest
"na bogato", a teraz sobie łuk nabijam, przekroczyłem już 50 ;]

speechcraft, marchandise i lockpick - tu nie mam dużo (ale od czego są czary ;] )

Także wniosek jeden: jeśli nie idziesz po łebkach, nie omijasz żadnych jaskiń, questów, gidii, każdemu
wrogowi przedstawisz swoje argumenty, wtedy można śmiało do Ciebie mówić " panie wszechstronny" ;]

Peace & Pozdro
Aldaron,
Czytałem gdzieś, że trzeba sie skupic na jakiejś konkretnej profesji w Oblivionie, czy to prawda? Chodzi mi o to, że w Morrowindzie mogłeś być magiem, wojownikiem, złodziejem i miec wszystko na full, a w Oblvionie podobno tak nie można I zgadzam się z przedmówcami jeśli chopdzi o te "levelowanie" potworków To tak jakbym był na tym samym poziomie cały czas tylko w papierkach inaczej.
Lachdanan,
Mi tam chodzi wszystko na max bo jakos mam dobrego kompa. Pierwsze wrazenie jak wyszedlem z lochow ?? Szczena mi opadla. Za****sie piekny krajobraz lasow rozciagajacy sie wkolo. Miasto na wzgorzu. Poprostu cudo. Czegos takiego szukałem. gram w obliviona nie dlugo ale mam nadzieje ze bedzie to dluga gierka bo woda ktora super wyglada te fale i wogole mnie urzeklo. Brakuje mi pare rzeczy ale nie ma gier idealnych Dla mnie jak narazie Oblivion zasluguje na ocene 9.9 na 10. OSTRA JAZDA BEZ TRZYMANKI POZDRO
Perfum,
Mi na maxa idzie ale tylko na wolnej przestrzeni bo w mieście stoi prawie w miejscu. Moim zdaniem prawie ideał no gdyby nie ten system jazdy konno to by była praktycznie bez błędów. Mnie urzekła grafika. grywalność też niczego sobie, ale jeśli chodzi o Main Quest, mogli się chłopaki lepiej postarać.
damien_ad,
........pierwsze misje juz za mną HEHE rewelka... ('')
jak zacząłem wieczorkiem to skonczyłem o 4.00 am ...strasznie wciąga ('')
pozdr....
damien
Wczytywanie...