Błędy w HotU - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ignus,
Ogólnie rzecz biorąc to w NWN było mnóstwo takich niedoróbek-w każdej części. Ja gdybym zaczął wyliczac to skończyłbym może przed swietami, wielkanocnymi oczywiście :wink: .
Hawkwood,
Aha - mniej więcej rozumiem. Tylko po co naciskać esc?
Gość_Anonymous*,
Czego nie kapujesz mości paladynie .zanim walczysz z Mefistofelesem w HoU jest filmik jak durnan prowadzi swoją "armie" przeciw duchą .Gdy sie pojawiasz on zaczyna z tobą gadać .Ja podczas tej rozmowy nacisnołem esc i kamera mi zwariowała (dosłownie widziałem buty mojej postaci od góry:) wszystko jasne
Hawkwood,
Gamorin - no comprende.
Nazin,
a ja nie miałem żadnego z powyższych błędów no ale musze przyznać że ciekawie to było cały czas karczma :]
Angela,
ja niemialam takiego problemu ale za to mialam inny jak chodzilam po canii to mozna spotkac takie krysztaly ktore pokazuja co robi mefistoteles :] i przy jednym z takich krysztalkow ktory pokazywal mefistotelesa w kaczmie pod ziejaca czeluscia mialam smieszny blad a mianowicie po przejscu mefa to gra sie hmmm moze nie zawieszala ale cos sie knocilo bo niewracala kamera do normalnej gry tylko caly czas widzialam ta pusta karczme i nic sie niedalo zrobic musialam ladowac wczesniejsza gre zapisana
Rincewind,
Chciałem tu zwrócić uwagę na jeden nieco śmieszny, aczkolwiek upierdliwy błąd . Mianowicie w lokacji Mistrza Zagadek, czy coś takiego był jeden Mistrz Zagaden (jest ich tam od zajebca :wink: ) którego nie można było uderzyć, a nawet do niego się zbliżyć, bo gra się zawieszała. Nie wiem, czy tylko u mnie tak było. Ale trochę dziwna niedoróbka .
Wczytywanie...