Zorvak'Mur - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_LORD*,
ja mam taki problem że jak idę do mózgu to mnie wysyła na taką wyspę z gościem ale że byłem tam już wcześniej to gościa nie ma a jak przeniosę się kamieniem żniwiarza to mózg jest moim wrogiem czy mogę go zabić i wyjść stamtąd normalnie
ps ten quest ma wiele błędów Np jak wejdziesz w portal w Hełmie ekranizacji(czy jakoś tak) to przy mózgu ci go niby ściąga i masz 2 jeden w ekwipunku jeden na głowie można to powtarzać wiele razy i nabijać kasę mnie się nie chciało
Gant,
Niestety jeśli najpierw idę do tych niewolników, i nie gadam z nikim innym w mieście to różnica jest taka, że atakują mnie wszyscy niewolnicy a nie tylko Arosus. A jak pogadam z arcymózgiem, to mogę gadać z innymi niewolnikami.
Co najzabawniejsze oni mi tylko mówią, żebym pogadał z Argosusem, tyle że on jeden dalej mnie atakuje.
Rincewind,
Heh, widzę, że ten quest jest ogólnie skory do psikusów . Mi udało sie porozmawiać z niewolnikami, a zrobiłem to w ten sposób, że pierwszym miejscem jakie odwiedziłem w tej lokacji był właśnie ten budynek, gdzie ich przetrzymywano. Czyli wynikałoby z tego, że nie można przed tą rozmową wchodzić do tego głównego mózgu.
Gant,
Witam wszystkich na forum, jestem tu nowy.

Piszę właśnie w sprawie Zorvak'Mur.

Chodzi mi o to że zawsze kiedy przechodę Hordy, nieważne jaką postacią, Argosus i jego banda mnie atakują i w rezultacie nie dostaję zadania Bunt Niewolników, on nigdy nie chce ze mną gadać. Jak pogadam z arcymózgiem i nie dam mu lustara, a potem zabiję nadzorce, to kumle Arosusa już mnie nie atakują, ale ten cholerny drow zawsze, co ja robię nie tak, a może mam zwaloną wersję.

Proszę o jakąkolwiek pomoc, i zgóry dzięki.
Gość_Anonymous*,
Nie powinni sie do tego czepiać
Rincewind,
Teraz jak wchodzę to tej zagrody z niewolnikami to oni mnie atakują. Nie wiecie dlaczego? Wcześniej tak nie było. Może to przez to, że mam golema?
Gość_Anonymous*,
Xle mnie zrozumielisci ja juz. byłem wcześniej w komnacie z arcymuzgiem ale zanim tam wszedłem wybiłem póół miasta potem dostałem od niego zadanie .A gdy wrócięłm z lustrem to on mnie niechiałwpuscić
Rincewind,
Jak zagadasz z łupieżcą stojącym przed wejściem, to Cię wpuści pod warunkiem, że zdejmiesz hełm .

Ps. Zdaje mi się, że nie stracilem doświadczenia. Jeszcze je zyskałeś, bo jak zaatakujesz kogoś z miasta, to później nie trafiasz od razu do komnaty z Mózgiem, tylko najpierw przebijasz się przez kilka lokacji (gdzie są potworki, czyli doświadczenie :wink: ).
Gość_Anonymous*,
Skoro juz przy tym jesteśmy czy ktos moze mi wyjaśnić dlaczwgo gdy miałem to lustro to on nie chciał mnie przez ten portal wpuścić.Wszedłem dopier gdy zabiłęm jakiegos łupierzce i niestety przypuszczalnie stracięłm dużo exp bo uznał mnie za weroga..
Rincewind,
Jedno rozwiązanie mam. I to chyba takie które najwięcej expa daje, ale nie chodzi mi tylko o expa Gamorin :wink: więc spytam jeszcze innych. Jak to rozwiązaliście i które wyjście według was jest najodpowiedniejsze?
Nazin,
wystarczy że podejdziesz do tego teleporterta a przeniesie cie do pomieszczenia i musisz tam chodzić, rozwalać ilithidy, a na końcu dochodzisz do mózgu :wink:
Rincewind,
Czyli uwolniłeś niewolników, ale Mózg się do Ciebie nie przyłączył? Ale jak już zacznie się rozróba, to jak póżniej dostać się z powrotem do Mózga?
Nazin,
nie da się tak zrobić, a ja to zrobiłem tak że powiedziałem mu że przyniose mu lustro a później zrobiłem zadyme
Rincewind,
Jak wykonaliście to zadanie? Chodzi mi tu konkretnie o to, czy przyłączyli się do was Łupieżczy Umysłu (znaczy się, czy zerwali sojusz z Valsharess'ą), czy też uwolinliście niewolników i jak to zrobiliście? Da się to zrobić tak, żeby jednocześnie uwolnić niewolników i przekonać do siebie Wielki Mózg?
Wczytywanie...