BiteFight - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Archol,
Grałem jakiś czas w tą gierkę i nawet mi się podobała ale w końcu mnie znudziła. Wszystko sprowadzało się do polowań i wysyłania naszej postaci do pracy, nuda .
Terion,
Lolz...jesli juz to ogame a pozatym to jest calkiem inna kwestia i inny topic
Konto usunięte,
strasznie monotonne te linki ja tam wole grac w oGame'a
Ven'Diego,
Mnie także znudziła
Terion,
Ja rzucilem bitefight, jakos mnie nie kreci, zbyt monotonna gra.
Konto usunięte,
gierka jest fajna ale the crimes jest o wiele lepsze , a moj serv to 7 i cos niechce dzialac za czesto ...
Ven'Diego,
JA tam dalej gram na 3 serwie, niechce mi się zaczynać od nowa.
Terion,
ja tez mam 4 lvl i kryjowke na 6 a tak naprawde to i tak nic nie daje bo komputer losuje jak chce te wyniki w walce
[Dodano po chwili:]

No to jakby cuś to ja jestem na 9 serwerze zalogowany jako Terion. Jestem na 34 miejscu. Jeśli chcecie to wpadajcie, jestem wilkołakiem.


jesli nie gracie pomóżcie mi utrzymać sie w czołówce:


http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=16483

z góry thx.

jesli chcecie to mozecie też przed rozpoczeciem gry kliknąć
Finkregh,
Nudna? Nie znasz się
Ja mam 4 lvl, kryjówkę na all 6 lvl, i wymiatam. Tak na marginesie, wykupiłem premium... Duża zmiana. Wiele daje to 500 złota, poza tym działa 2x szybciej i mam 4 godziny do polowania na ludzi
Ogólnie ta gra jest dobra, tylko niedopracowana. Tyle
Terion,
a ja sobie chyba dam siana z ta gra... nie mam czasu na to a pozatym nudna jest.
Medivh,
Veto. Ja tam wolałbym wampirka Tak więc a razie nie dołączam do was
Terion,
Na forum bylem ale jak zapostowac chiałęm to żądali aktywacji, no to olałem bo nie mam czasu na to... no to trudno, gramy bez Ciebie
Tokar,
Oj Terion, Terion.... a wystarczyło tylko wejść na ich forum to wszystko by ci się wyjaśniło...

1. Walka

Mam lepsze staty ale przegrałem walkę, czemu?

Błąd gry - jest to strasznie randomowe - pozostaje liczyć na łut szczęścia

2. Serwer nr.3

Serwer działa (ciągle na nim gram), a to że nie widziałeś nic na stronie to wina tego, że kolor czcionki zlewa się ze skinem przez co nie widać tekstu W najbliższym czasie zostanie on naprawiony.

Rady:
1. Jeśli używasz IE zmień przeglądarkę na inną.
2. Jeśli używasz Opery i pojawia się błąd: Kliknij na pulpicie prawym przyciskiem myszy. Właściwości -> wygląd -> zaawansowane -> element -> okno... zmień kolor czcionki na inny niż czarny... wtedy zobaczysz napisy... polecam szary

Co do zmiany serwera to raczej nie przejdę na 9 bo mi się jawnie nie chcę. Trochę już pograłem na 3 i szkoda by było to stracić.... Po drugie nie będe grać wilkołakiem, bo są trochę nie teges
Terion,
Jac wszystko w porządku


Serwer 9 o ile powstanie, będzie punktem zbornym wszystkich ludzi z gameexe. Wszyscy razem się tam zarejestrujemy i będziemy grać. Tylko niech każdy weźmie wilkołaka i zarejestruje się na 9 poprzez linke:


www.bitefight.pl



bo inaczej dacie komuś fory, jesli klikniecie jego link dopalający.
Jakób,
Ja was nie czaje, gracie już na tym serwerze 9? Może coś jest nie tak ale u mnie jest tylko 8 serwerów
Finkregh,
Dobra, może być 9 serw... Ja gram wilkołakiem na 3, i jest spoko
Ven'Diego,
No to dajemy na serw 9 wilkołakami
Jush robie konto
[Dodano po chwili:]

A gdzie się wpisuje nr serwa?


Niech się każdy zdeklaruje kto chce grać na 9 serwie
Terion,
Cofnijcie się na strone numer 1. tam wyjasniałęm kwestie serwerów
Ven'Diego,
Serw 9, a jak się wybiera serwy?
Jak ja się rejestrowałem to zarejstrowało mnie na 4.
Jestem za wilkołakami
Terion,
Nie bo jesli chcemy cos zrobic w tej grze to trzeba zaczac odrazu od poczatk userwa i z pelna para, wiem bo troche sie pykalo w czolowce ogame i 99% sukcesu to szybki i sprawny start.
Wczytywanie...