Crash gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sevirr DeRaven,
Jakiej instrukcji??
CZASEM COŚ GDZIEŚ JAKOŚ
Czyli KIEDY, CO, GDZIE i JAK??
Ekhtelion,

Cytat

a czasem pojawia się komunikat o jakimś błędzie w jakimś pliku. Help!!!


[ironia mode on] pewnie trzeba CZASEM COŚ GDZIEŚ JAKOŚ poprawić. to napewno rozwiąże twój problem ziom. Ale musisz postępować dokładnie wg. instrukcji. [ironia mode off]

Hehe, cały Ekh i jego specyficzne podejście do nowych ziomów , hehe.
Sevirr DeRaven,
U mnie też się zawiesza. Nie weim co robić. Normalnie nie da się grać. Co włączę i wczytam, to albo się zawiesza albo do pulpitu wyskakuje, a czasem pojawia się komunikat o jakimś błędzie w jakimś pliku. Help!!!



P\S
Ale fajny banan.
Quessir Elvenhair,
Mnie też to spotyka. Po prostu wyrzuciłem grę przez okno.
Smoon Lodowe Serce,
Ja nie miałem takich problemów. Może miałem już opatchowaną wersję.
Ekhtelion,

Cytat

Na 16 bit zawsze i we wszystko gram


A czemu?

I czy te crashe to notoryczne są? A poza tym, przejrzałaś readme?
Angela,
Na 16 bit zawsze i we wszystko gram ;d a latki zainstaluje, zobaczymy czy to cos pomoze oby
Ekhtelion,
Sprawdź czy zmiana ustawień ekranu na 16bit pomoże. I zainstaluj paczyki.
Angela,
Nie, to napewno problem z iwd a patchy nie instalowalam zadnych xD
Ekhtelion,
A pewna jesteś, że to jest błąd konkretnie związany z ID? Bo może to jakiś wesoły proces się upomina o uwagę.

P.S. Patche zainstalowane?
Rincewind,
Jeśli po prostu wywala do pulpitu, a nie zamyka programu, to jest to coś niesamowicie złośliwego, bo miałem to na poprzednim systemie i po reinstalce dalej mam (tylko dzieje się to na tyle rzadko, że już da się grać). Vamp coś wspominał, że to jakiś wirus, ale czym go załatwić i jak się nazywa, to nie wiem.

Ps. Wydawało mi się Angela, że mówiłas coś o definitywnym postanowieniu niewracania na forum... Dobrze, że zmieniłas zdanie .
Angela,
Niewiem czym to moze byc spowodowane ale czasem mi gra sie zamyka sama i wyskakuje do pulpitu i to w roznych sytuacjach raz jak wlozylam miecz do reki jednej z postaci w druzynie albo jak weszlam do budynku itp jak to naprawic ? reinstall nie pomogl
Wczytywanie...