Kryształy C-Grade i D-Grade - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Nameless,
komu by sie chcialo latac za dualami?


Jeśli ci się nie chce ganiać, to wyjdziesz na tym drożej. Proste.
akodo_ryu,
Lol, z duali jest o ok 15-20% taniej jak mnie pamięć nie myli... Oczywiście zależy jakie są stawki podatków (czyt. za ile jesteś w stanie uzyskać kryształy C i D. Najtaniej wychodzi z dual delu ale i z delu*storm jest taniej niz w wymianie.
Nameless,
Wymiana sie oplaca jak jestes warsmithem i robisz duzo rzeczy b grade...i nie masz skad brac krysztalow...
akodo_ryu,
Ogólnie kryształów nie powinno się kupować. Jeżeli już to powinna istnieć możliwość wymiany D<>C<>B właśnie w lux shopie, która się z resztą nie opłaca. Poza tym na rate 7x+ każdy moze bez większego problemu zrobić smitha na 40+ więc wymiana staje się raczej mało użyteczna
Nameless,
Nie wiem na jakim serwie gracie ale jak na idragon to w giran mozna kupic krysztaly w normalnym sklepie (przynajmniej tak mi sie wydaje) budynek z tego co pamietam nazywa sie Prestigous Item Hall czy cos takiego...
gram Warsmithem wiec nie mam pewnosci co do kupowania krysztalow przez inne klasy/rasy

pozdro
akodo_ryu,
correction: do wszystkich "normalnych" przywołań.
za c grade można przyzywać Siege Golema
za B można przyzwać Wild Hog Cannon i wiverny je wpieprzają (raczej tylko retail)

poza tym kryształy poszczególnych typów są potrzebne do craftowania (tworzenia) przedmiotów, w zależności od grade'u przedmiotu, poza najnizszą grupą danego typu, gdzie używane są kryształy z poprzedniego poziomu (np. avadon set, mimo że B grade, uzywane są kryształy C)

pozdro
Deunan,
D kryszki potrzebne też są do niektórych przywołań.
Finkregh,
Wiem. Ale skoro zaczął grać, to na początek gry mu to niepotrzebne...
I wiem, że można kupić za to fajny stuff w Luxury. Sam mam już jeden cholernie dobry sztylet c [przypadkiem... Mobek zabil krasnoluda, któremu wypadło parę tysięcy c cry. Super :mrgreen: ]
Atis,
To się Fink nazywa 'krystalizacja'.

Owszem, to jest jeden ze skill'ów krasnoludów, tylko nie pamiętam której klasy. W każdym razie, aby mieć kryształy D trzeba mieć conajmniej 20lvl, a C - conajmniej 40lvl o ile się dobrze orientuję. I wtedy będzie darmocha. Najprostrza droga wiedzie do Giran. Przed świątynią jest zawsze kupa ludzi sprzedająca najprzeróżniejszy szmelc. Z reguły podchodź do krasnoludów. Można też sklepy spotkać koło Taurina (chyba jajsłynniejszy w L2 WH Keeper) i Luxury Shop. Ale tam rzadziej niż na 'rynku'.

Aha Fink, jeszcze jedno. Za kryształy D i C kupuje się stuff C Grade w Luxury Shop. Albo robi się duale.
Finkregh,
Na co ci cryd i cryc? Krasnoludem grasz?... Tylko ta rasą można je dostać bez kupowania. Jak nie grasz, to idź do giran albo do dion, tam są w miarę tanie.
A krasnoludy dostają je z zezłomowanych przedmiotów, jak myślę. Dev mi kiedyś o tym mówił...
Ranger,
Siemka. Wlśnie zacząłem sobie grać(6 dni temu) w L2. no i pacze se 8) ... no dobra, potrzebuję kryształów C-Grade i D-Grade gdzie mogę je znaleść?
Wczytywanie...